Horoskop od středy 12. – do neděle 16. září 2018

Rob Hunter

Kdo se dívá a kdo vidí, nemusí být vždy jeden a tentýž. 

 

 

Středa 12. – Měsíc ve Váhách

Měsíc s Venuší v opozici na Uran probudí ve středu skryté vášně. Můžeme být vnímavější k tomu, co se děje pod povrchem, mezi řádky nebo stranou běžného každodenního života. Odhalit se mohou nejenom cizí, ale i naše tajemství. Dobře se podívejme na to, co se děje ve společnosti. Během středy si můžeme udělat vcelku zajímavý obrázek. Unáhlené akce budou známkou toho, že tlak na rychlost krapet nezvládáme. Uzemnění bude třeba hledat vědomě a to vůlí. Naordinovat si program a bude-li to nutné, nebát se improvizovat.

Oslavenci mají před sebou citově bouřlivý rok, který bude potřebovat rozvahu ale i odvahu nechat si naplnit duši tím, co přesahuje logiku a tím, co vyžaduje improvizaci. Změny životního stylu, možnost prosadit svoje plány a změny ve vztahu budou kolem února příštího roku horkým bramborem v ústech. Takže držet, dýchat a čekat, až brambora vychladne. Následně pořádně pokousat!

 

Čtvrtek 13. – pátek 14. – Měsíc ve Štíru

Plné ruce práce a čtvrtek nám navíc uštědří dávku snivé nálady, rozjitřené fantazie a hlubšího cítění. Dotýkat se nás budou i ledabylá gesta. Sklon ke vztahovačnosti je třeba odhalit. Nalaďme se na celistvější vnímání situace, do kterého patří aktéři a také prostředí, ve kterém se věci dějí! Hledejme souvislosti. Oslavenci by se měli zaměřit na místa a úkony, ve kterých zapomínají, zmatkují či se nechají slepě vést. Právě za nimi se bude skrývat důležité téma nadcházejícího solárního roku. Zdání klame, tak něco neodsuďte jen proto, že tomu v danou chvíli pořádně nerozumíte.

Měsíc se blíží do konjunkce s Jupiterem (přesně 14.9. v 6:20) v trínu k Neptunu, sextilu k Marsu, Merkuru a Slunci. Spolu s tlakem na Slunce můžeme očekávat velmi silnou proměnu v počasí směrem k ochlazení a dešti – vodní živel aktivován . Citlivější povahy by měly učinit svá opatření, aby vyrovnaly tlak.

V pátek bychom měli postavit svá rozhodnutí na tom, co jsme si vytkli. Neměňme plány, dost na tom, že budeme muset čelit mnoha společenským tlakům. Společnosti se jen tak nezbavíme. Pátek bude skvělý pro investování, obchodování ale i spekulace s financemi. Oslavenci by si měli hlídat svá přání, neb se jim budou plnit. Takže si přejte vědomě! Opatrní by měli být v životosprávě. Nabízí se možnost tloustnutí. Měli by dát hlas tomu, co je na tělesné rovině začne trochu trápit. Přehlížením a bagatelizováním si můžete zadělat na větší problémy. Investujte, měňte práci, jednejte tam, kde se potřebujete prosadit.

 

Sobota 15. – neděle 16. – Měsíc ve Střelci

V sobotu nic nepřehánějte. Nehleďte na počasí a dopřejte si výlet. Zkoumejte a poznávejte, neboť den bude přát objevům. Pusťme se do rovnání věcí a rekonstrukcí. Můžeme být překvapeni objevy. Nevyhýbejme se lidem, neboť ve společnosti se dobře pobavíme. Večer pozor na míru alkoholu a pozornost za volantem.

Neděle by se měla tentokrát opravdu stát odpočinkovým, svátečním dnem. Pozornost bychom měli věnovat tomu, na co nám v týdnu nezbývá čas. Nechme si trochu prostoru pro své zájmy. Udělejme z běžného oběda hostinu tím, že si zapálíme svíčku a dopřejeme si pohodlí a radost ze svátečních talířů. Nálada dne bude vyzývat k relaxaci, péči o tělo a hlavně o ducha, kterého bychom neměli nechat zahálet. Začteme se do knihy, meditujme, dopřejme si návštěvu míst, která jsou pro důležitá pro naši spiritualitu, byť by to byla malá procházka do parku či na kraj lesa. Otevřeme mysl a připravme se na noc, která může přinést ve snech pobídky k našemu dalšímu usilování.

Oslavenci, narození v sobotu a neděli, by měli v nastávajícím roce objevit kouzlo „zahálky“. Schválně píši v uvozovkách, neb jde o to, aby se otevřeli tomu, co je opakem jejich povinností a běžné rutiny. Pozor by si měli dát ve finančních a úředních úkonech, neb se mohou mýlit, špatně si věci vyložit nebo dokonce být podvedeni. Takže vše dobře číst a čemu nerozumím o tom se poradit.

Víkend je příhodný pro první zatápění v krbech, kamnech a pecích. Pustíme-li se do prací na domě či v bytě shledáme se s úspěchem také díky tomu, že práce nám půjde svižně od ruky. Domluvíme se s řemeslníky. Sušíme bylinky a kořeny bylin. V neděli sbíráme byliny na výrobu mastí a tinktur. V jednání s blízkými lidmi nespěchejme, jinak se budeme přetahovat o slovo.

Vše dobré přeje astroložka Martina Lukášková

Právě otevřen další ročník Astrologické školy pro statečné

Ilustrace: Rob Hunter

 

Comments are closed.

PŘIHLÁŠENÍ k odběru novinek!