Horoskop lunární 21.-23. února 2017

LUNÁRNÍ KALENDÁŘ
21. – 23. – Měsíc v Kozorohu – Příchozí z temné dálky
 
Praktické úterý nás povede k zodpovědnosti věcnosti. Střízlivý pohled na věc spojený s rozběžnou konjunkcí Měsíce a Saturna nemusí být na škodu ani v soukromých záležitostech. Odpoledne uzavře Měsíc sextil se Sluncem a nálady budou zcela jasně odrážet stav naší životní síly. Nepodceňujme odpočinek a střídejme aktivity, ať neztratíme pozornost. Podvečer bude vhodný pro samostatnou práci.
Středa odkryje rozdíly v hodnotách a názorech. Měsíc vstoupí do konjunkce s Plutonem a postupně do kvadratur vůči Venuši, Marsu a Uranu. Můžeme nabýt pocit, jako by se celý svět rozkastoval. Pokud zrovna nebudeme patřit do vyvolené třídy, budeme mít smůlu. Je to předzvěst konfliktů, které přinese březen. Nerozčilujme se nad hlupáky a raději se věnujme své práci. Středeční napětí může být efektivní a přinést úspěchy v práci. Díky tlaku se můžeme postavit vůči něčemu, s čím nesouhlasíme, vymezit se vůči lidem, kteří nás omezují nebo zcela ignorují naši pozici. Odvaha k aktivismu chybět nebude. Odpoledne napětí bude kulminovat a večer také nebude klidný. Proto si rozvrhněme svou práci a vědomě tužme vztahy tím, že impulzy k unáhlenosti budeme výrazně kultivovat. Prostě se na druhé neutrhujme.
Čtvrteční dopoledne bude mít své zbytkové napětí a na nás bude využít ho k akci. Pokud můžeme, věnujeme se nějaké fyzické činnosti. Můžeme odvést nastřádané napětí. Všímejme si stavu své kondice. Můžeme zahájit kúry na očistu krve a ledvin.
Dny vhodné pro masáž dolních končetin, posilování zádového svalstva, pedikúru, manikúru, barvení vlasů a chemického čištění koberců a potahů.
www.transformotor.cz
astroložka MARTINA LUKÁŠKOVÁ
Astrologická škola pro statečné (25. běh právě otevřen)
ILUSTRACE: SEAN MUNDY

Svatojánský lunární kalendář 8. týden / Lunar calendar 8. week

 

Hacked By TheWayEnd

Hacked By TheWayEnd

Horoskop lunární 16. -17. února 2017

LUNÁRNÍ KALENDÁŘ
16. – 17. – Měsíc ve Štíru – PÁN A KŮŇ, KŮŇ A PÁN
 
Sněhem oba prchají,
náhle tolik spěchají.
Pán bičík dřímá za zády
hybatele své nadvlády.
Situaci směle velí,
je však tím,
kdo různé v jedno stmelí?
 
Oko v gestech vnímá tlak
nutnosti poslechnout přímý znak.
Pán a kůň, kůň a pán,
jeden k druhému je teď zván.
Sníh a mráz je do ohrady ženou,
ztemnělé mraky se pro ně klenou.
Mladý pán a kůň v nepřízni
poznají,
jak jsou mocenské vztahy kolizní.
(Marluk)
 
Do odpoledních hodin bude čtvrtku vévodit stručnost, funkčnost a výstižnost. Příznivá čtvrteční atmosféra prospěje všem, kteří potřebují dotáhnout rozdělanou práci. Dobře se budou propagovat naše názory, postoje. Můžeme vymyslet vhodnou reklamu, nebo navrhnout příhodný slogan a inzerát. Budeme-li v pozdním odpoledni leniví, nezlobme se na sebe. Nasměrujme mysl z tlaku na výkon na otevření se světu kolem. Vnímejme, co se děje v našem těle, co se děje v soukromí, v rodině, v přírodě, ve městě. Dejme si věci do souvislostí. Měsíc v trinu k Neptunu je příhodný pro vnitřní usebrání.
Pátek prohloubí emoce a zdůrazní naši potřebu mít opětované vztahy. Přesto nemusíme mnohé pochopit správně. Nebojme se doptat na to, jak byla slova a gesta myšlena. Snažme se porozumět podtextu a okolnostem, za jakých něco říkáme, či z jakých podmínek vychází řeč druhých lidí.
Ve dnech Štíra se podaří vzkřísit k životu květiny, které nám v bytě skomírají. Zaléváme a přihnojujeme. Vysazujeme raný salát, ředkvičky, hrách a rebarboru. Lymfatické masáže mohou výrazně uvolnit svaly a zbavit je nashromážděných toxinů. Po masáži se však může dostavit výrazná únava. Bude nutné mít dobře rozvržený program.
www.transformotor.cz
astroložka MARTINA LUKÁŠKOVÁ
Astrologická škola pro statečné (25. běh právě otevřen)
FOTO: FÉLIX THIOLLIER, 1899

Horoskop lunární 13.-15. únor 2017

  1. – Měsíc v Panně
  2. – 15. – Měsíc ve Váhách

Krajina města nešetří,

rozloží se v místech závětří,

hlavou se lehce oblak dotýká,

počasí výkyv se jí tak netýká.

 

Nohy smáčí ve vodě,

s okolím je prostě ve shodě,

na dlani si nás pěkně prohlíží,

do našich bytů po očku nahlíží.

 

Jak se to stane,

ptá se město,

že v odpadcích a smogu

ztrácí se soucitu lidské gesto.

(Marluk)

Pondělí je strukturovaný den, ve kterém se nám podaří proniknout k jádru věci, udržet vůli na jednom místě či vykonat namáhavou práci. Rychle zjistíme, kde čerpat energii, abychom si udrželi sílu a vůli na správném místě. Najdeme dostatek odhodlání k trpělivé akci. Rizikem může být vyčerpanost z přepracování. Zvažme, zda je nutné dosáhnout na nedosažitelnou laťku touhy po dokonalosti provázející znamení Panny.

Dáváme naklíčit bramborovou sadbu. Uklízíme a čistíme byt. Vlasy barva, výživa nebo formování tvaru.

Rozpaky stranou. Během úterý prostě nebude snadné najít rovnováhu mezi tím, co chceme vyjádřit a tím, co potřebujeme získat. Nedorozuměním předejdeme humorem. Odlehčeme témata rozhovorů a skvěle se pobavíme a nakonec i potkáme na společných strunách. Kdo nebude spěchat, ten si na své přijde. Hledáme-li něco nebo potřebujeme-li něco sehnat, telefonujeme a brouzdejme na internetu. Budeme úspěšní.

Středa bude tlačit na pilu. Všeho se může začít zdát málo a tak se otevře prostor přehánění, přemíře a pýše. Buďme ve střehu. Lidé Váhy, narození v říjnových dnech, by měli zůstat trpěliví. Berani narození v březnových dnech by měli udržet svou prchlivost na uzdě.

Vysazujeme rostliny do truhlíků, u kterých chceme podpořit květ. Větráme, myjeme okna a zrcadla, pereme záclony. Pečujme o pleť a podpořme krémy či aroma oleji její schopnost dostat škodliviny z těla ven. Právě v tyto dny je vhodné mít dostatečný pohyb a začít s detoxikační bylinnou terapií.

www.transformotor.cz

astroložka MARTINA LUKÁŠKOVÁ

Astrologická škola pro statečné (25. běh právě otevřen)

ILUSTRACE: JULIA IREDALE