Horoskop lunární 24. -27. duben 2017

Svatojánský lunární kalendář 17. týden / Lunar calendar 17. week

Horoskop lunární 19. -21. duben 2017

Horoskop lunární 15. – 17. dubna 2017

15. – 16. dubna – Měsíc ve Střelci
17. dubna – Měsíc v Kozorohu
Bílá Sobota může být plná spěchu a potřeby vše rychle vyřídit. Naše aktivity se však mohou míjet cílem. Včas se zastavme a uvědomme si, že potřebujeme své tempo a pohodu. Dbejme zvýšené pozornosti při práci, řízení motorového vozu a při sportu. Pozdní odpoledne bude živější a dodá nám potřebnou pohodu i energii.
Sváteční neděle zklidní horké hlavy a konečně nám dá možnost odvést věci do jejich zdárného konce. V oblasti citů začneme hledět na pozitivnější aspekty našich milovaných. Můžeme oživit vztahy, nebo se spontánně ozvat těm, které jsme dlouho neviděli.
Dny jsou vhodné na rytí záhonů, aplikování postřiků proti škůdcům a vysévání okurek, paprik a hrachu. Účinné budou lymfatické masáže a baňkování.
V pondělí v 1:04 vstoupí Měsíc do Kozoroha. Velikonoční Pondělí bude mít odpich. Měsíc se spojí tríny s Uranem, Merkurem, Sluncem a tak se pusťme směle do návštěv, výletů a radosti svátečního hodování. Během krátkého času můžeme potkat mnoho příjemných lidí. Pečené jídlo se podaří a tak nezbude než si den řádně vychutnat.
www.transformotor.cz
astroložka MARTINA LUKÁŠKOVÁ
Astrologická škola pro statečné (25. běh právě otevřen)
ILUSTRACE: Pampeliška

Horoskop lunární 12. – 13. duben 2017

12. – 13. – Měsíc ve Štíru

Trochu pomalejší jednání a větší potřeba jasných a praxí ověřených postupů může zasadit první ránu těm z nás, kteří se rozhodli vykročit jiným způsobem. Ve středu nás čeká zkouška trpělivosti a ochoty udržet si směr. Obezřetnost si zaslouží jednání s úřady a podepisování smluv.

Čtvrtek odmění ty, kteří vydrželi a nelekli se protivenství. Soustředěná činnost, cílevědomost a náročnost se odrazí v našem jednání.

Četnost kvintilů a bikvintilů během těchto dnů může vynést na povrch originální a opravdu osobitá řešení. Člověk si přeje, aby se projevilo jen to dobré, ale podmínky jsou pro všechny stejné a tak tedy může na povrch vystoupit i v jádru temná řešení. O efektivnost se budou přetahovat temné a světlé stránky osobnosti. Měsíc, symbol adaptace organismu, nálad a vnímání bude proti nejdřív proti Merkuru, funkci zajišťující komunikaci vnitřní i vnější a ve čtvrtek vůči Marsu, symbolizující funkci akceschopnosti organismu. To může přidat na prchlivosti v myšlení a jednání. Jak se říká, třikrát měřme, jednou řežme a navíc můžeme dodat: Shrbené a bezduché nás nedostanou! J

Přihnojujeme a zaléváme rostliny a vysazujeme kořenou zeleninu – zejména mrkev, celer, petržel.

V tyto dny se bude dobře prát prádlo. Dny vhodné pro vyklízení skříní nebo sklepů. Zaléváme pokojové květiny, přihnojujeme. Řežeme vrbu na pomlázky.

Během dnů Štíra bychom se měli vyhnout tvrdému alkoholu a výrazně kořeněným pokrmům. Trávicí aparát si potřebuje vydechnout. Dny vhodné pro lymfatickou masáž.

www.transformotor.cz

astroložka MARTINA LUKÁŠKOVÁ

Astrologická škola pro statečné (25. běh právě otevřen)