Astrologická škola pro statečné – 29. běh září 2020 – červen 2022

22. běh září 2013 - červen 2016 Read the rest of this entry »

Horoskop pro 8. týden – úplněk

Půjdeme cestou, která v danou chvíli bude vypadat nejlépe, řekli si lidé na rozcestí a každý podle svého se vydal dál. Jeden člověk zůstal stát, jako by ho do země vrazil a k posměchu ostatních, hleděl do země. Kdyby na rozcestí někdo zbyl či byl trochu víc bystrý, všiml by si, že strnulost onoho stojícího člověka měla důvod. Read the rest of this entry »

Horoskop pro 6. týden – novoluní v kvadraturách

Horoskop pro 6. týden - vkládám pozdě, ale napsala jsem dřív, měnit to už v textu nebudu. Prostě je toho nějak moc... Ve čtvrtek nás čeká novoluní, které jako vždy symbolizuje vynoření nového tónu pro lunární měsíc. Je to přelomové novoluní, které v sobě nese hodně očekávání, uvážíme-li, že značná část populace východních zemí ho vnímá jako přelom roku. Pojďme se na něj podívat z blízka. Read the rest of this entry »

Horoskop pro 5. týden

Vcelku pěkný týden by mohl být produktivní a podpůrný. Nic neodkládejme a věnujeme se svým úkolům a cílům. I přes mrazy se nám bude dařit. Otázkou bude, jak stávající okolnosti promění čtvrtek, kdy Měsíc vytvoří T-kvadraturu. Read the rest of this entry »

Astrologická poradna

telefon +420 728 113 508

Foto Jiří Janda

Potřebujete cizí, nezaujatý pohled na Váš život?

Hledáte cestu a potřebujete se poradit s astroložkou s dlouholetou praxí?
Zkuste se informovat a objednat ke konzultaci

v týdnu od 1. února 2021 osobně, nebo na Skypu, WhatsAppSetup, Zoom či telefonu astrologmarluk@seznam.cz

telefon +420 728 113 502

Horoskop pro 4. týden 2021 – úplněk jako vrchol tlaku na proměnu

Vstupujeme do úplňkového týdne, který vyvrcholí ve čtvrtek vcelku pěkně napjatou konstelací, která by mohla otevřít další místa nepokojů čekajících na škrtnutí jiskry. V lednu prostě praská mnohé, co chce novou podobu. Na společenské i osobní rovině se nám ukážou takové věci, které je třeba operativně řešit a opravdu důkladně se jimi zaobírat. Je to výtečná šance se krapet posunout z našich lehce zaprděných postojů. Úplňková konstelace T-kvadratura nabízí krapet rozruchu, který by mohl zejména Vodnářům ukázat, kam směřovat, Lvům, co nepřehánět a Býkům a Štírům, co aktivně změnit. Napěťové konstelace totiž otevírají prostor, což můžeme přehlednout, budeme-li se zajímat jen o to, co napětím prasklo a opomeneme-li, co se vzniklou dírkou může začít klubat ven. Read the rest of this entry »
PŘIHLÁŠENÍ k odběru novinek!