Astrologická poradna

telefon +420 728 113 502 Potřebujete nezaujatý pohled na Váš život nebo podporu druhého člověka? Hledáte cestu a potřebujete se poradit s astroložkou s dlouholetou praxí?Zkuste se informovat a objednat ke konzultaci v týdnu od 8.[…]

Pokračovat ve čtení …

Psychoterapie

Psychoterapie je způsob, jak si může člověk v úzkých, dát svůj život po svém dohromady. Terapeut ho na této cestě doprovází a pomáhá mu najít takové postoje a uvědomění, které člověka vyvede z úzkých a otevře mu prostor pro nové a smělé jednání.

Pokračovat ve čtení …

Horoskop pro 37. týden

Začneme pozitivy neb těch není nikdy dost. Slunce se dostalo do trigonu k Uranu a Plutonovi a tím od pondělí do neděle vytvořilo velký zemský trigon. Jak už jsme si říkali, planetární konstelace Zemský trigon je zajímá tím, že zrcadlí možnost nalézt konstruktivní, pevné, funkční a prosperitu přinášející řešení.

Pokračovat ve čtení …

HOROSKOP pro 36. týden – úplněk v mlze vůně minulosti nebo záři imaginace?

Tento týden v sobotu nás čeká úplněk a to v měsíci, který začal novoluním 27. srpna. O novu jsem nepsala, neb jsem se připravovala na zkoušky a prostě to nestíhala. Zkoušky mám hotové a pokračuji do druhého ročníku. Novoluní je také za námi a pokračujeme do jeho úplňkového vrcholu. Nov nebyl nijak výrazný, co se vztahů s dalšími planetami týče. Novoluní mělo kvadraturu k Martovi, který se snažil vytvořit prostor pro hlubší, konkrétnější a hlavně systémově důležité myšlenky symbolizující dynamický Velký trigon mezi Marsem v Blížencích, Merkurem ve Váhách a Plutonem na konci Kozoroha. Právě nyní můžeme vidět, kolik se toho vytvořilo a zařídilo.

Pokračovat ve čtení …

Horoskop pro 33. týden – Mohlo by něco být dobré?

Ptám se záměrně na to dobré, neb mi přijde, že vídám, jak za to dobré je lidmi označován čas, kdy se prostě vegetuje a život se nechává plynout. Nic prosti, jenže mi chybí čas na chvíle života v radosti. Jednoduše, aby bych ráda, aby se lidé radovali a v radosti objevovali nová spojení v tomto prazvláštním světě. Druhá lunární čtvrť přijde v pátek a s ní i krásný zemský trigon (Merkur Epimétheus, Pluton, Uran) zdobící oblohu od 17. (On to bude dokonce zemský drak, přidáme-li si do tigonu opozici mezi Merkurem a Neptunem a sextily od Neptuna k Uranu a Plutonu, máme draka jak vyšitého. Lunární čtvrť oživí toto seskupení vstupem Luny a Marse z Býka.) Vyhlídky jsou!

Pokračovat ve čtení …

Horoskop pro 32. týden – úplněk noci nejjasnější

Začínám poeticky snad právě proto, že konstelace poetická není ani náhodou. Úplněk, který nás v pátek čeká, podpoří kvadraturu mezi Saturnem a Uranem do T-kvadratury. Dračí hlava míjející Uran s Martem ve vrcholu konstelace v Býku jen dotvrzuje, jak už je Uranem značně rozorané pole našich zvyků, tradic a jak se zcela rozbil pocit, že k nám něco patří a že něčím konkrétním disponujeme. Otevřelo se období, kdy máme znovu objevovat sebe, to co je nám vrozené, co je rodové, co je naší tradicí a co zvykem, a jak jsme s čím spojeni. Nuže, pohleďme napětí pěkně do očí.

Pokračovat ve čtení …

Horoskop pro 30. týden – novoluní ve Lvu

ačnu zhurta a uvedu, že nejzajímavější podněty pro nás v Evropě budou mít pramen v Německu (viz. relokace horoskopu novu pro Berlín). Ukáže se, do jaké míry jsou Němci solidární. Nabízí se totiž důležitá otázka, kterou bychom si měli položit u příležitosti setkání Marse s Uranem v Býku. Jak mění přístupy k tomu, co máme k dispozici (tělu, duchu, tradicím, k zemi, k přírodě, k planetě…) Nabízí se smutná odpověď, že místo inovací a otevření prostoru k lepšímu uchopení a spravování toho, co je nám dané, spíše zapomínáme na vše, co nás obklopuje. (Vzpomeňme na program našeho předsednictví EU, ve kterém není ani zmínka o ekologii a vztahu k přírodě). Nuže, proč to píši?

Pokračovat ve čtení …