Aktuálně – astrologická poradna Martina Lukášková

ASTROLOGICKÁ PORADNA Martina Lukášková

Pokud se potřebujete poradit s astroložkou,

můžete se objednat do astrologické poradny na konzultaci 

v týdnu od 28. července 2014 a dále jsem Vám k dispozici

ve výjimečných situacích po telefonu.

Astrologická konzultace je rozhovor nad horoskopem o tom, jak může daný člověk vést dobrý život. (M. Lukášková-P. Turnovský)

kontakt:

mobil +420 728 113 502

astrologmarluk@seznam.com

*

nabízím bohaté životní zkušenosti,

19 let práce v oboru astrologie

psychoterapeutický přístup, pochopení, otevřenost, diskrétnost

Astrologické služby poskytuji v rámci OSOBNÍ KONZULTACE. Vycházím z otázky či otázek, které jsou pro příchozího důležité.  Na základě dotazu vedu s druhým člověkem rozhovor nad symboly horoskopu.

Astrologická konzultace pro MAMINKY S DĚTMI. Díky prostoru na Radlické nabízím možnost konzultace i s dětmi, pro které nemáte hlídání. Do prostoru je možné jet s kočárkem, batolata se mohou batolit na dece, starší děti si mohou kreslit a hrát s hračkami. Do placené konzultace bude počítán jen čistý čas astrologické konzultace.

Z konzultace mohu na požádání pořídit zvukovou nahrávku, která je v ceně konzultace.

Cena konzultace je 900 Kč za hodinu.

Maximální doba konzultace 2 hodiny a minimální hodinu.  Délku konzultace určuje člověk, přicházející na horoskop.

Novoluní 27. července 2014 z pohledu sabiánských symbolů

Zamyšlení nad symbolem novoluní - hledání metafor. Read the rest of this entry »

Elektrický vesmír – Ondřej Lesák

Hereze století nebo cesta k univerzální syntéze? Ondřej Lesák „V našem světě,“ řekl Eustác, „je hvězda obrovská koule hořícího plynu.“ „Ani ve vašem světě, synu, tohle není to co hvězda je, nýbrž jen to, z čeho je.“…odpověděl Ramandu. C. S. Lewis: Letopisy Narnie III – Plavba Jitřního poutníka (kráceno) http://www.youtube.com/watch?v=spIrgNp9teU (Ramandu: 3:45-5:25 min.) Read the rest of this entry »

Novoluní 27. června 2014 z pohledu sabiánských symbolů

Astrologický průvodce životem a tvorbou Davida Lynche

"Bohužel, život obsahuje nevyhnutelný prvek nepředvídatelnosti.“ D.L. Zamyšlení nad nativitou D. Lynche. Read the rest of this entry »

UKÁZKA Z VEDENÍ PRAXE NA TÝDENNÍM SEMINÁŘI ASPEKTY V PRAXI

Uvedené příklady jsou sepsány v duchu humanistické a transpersonální astrologie a budou na semináři podobně prezentovány. Příklad: Doběžná (90°) a rozběžná (270°) kvadratura Venuše a Marse. Pavel Turnovský - - z pohledu rozběrných a doběžných kvadratur v nativitách. Martina Lukášková - z pohledu doboběžné a rozběžné kvadratury Venuše a Mars v reálném čase (dynamické tranzity) Read the rest of this entry »

Úplněk 15. dubna 2014 z pohledu Sabiáských symbolů

Úplněk můžeme nahlédnout skrze optiku Sabiánských symbolů. Na obrázcích je symbol Slunce 26. Berana a symbol Luny 26. Váhy spojen do pětice, s kterou tvoří celek nesoucí hodnotový obsah. Podívejte se na jednotlivé pětice a nechte je na sebe působit. Metafory, podobenství či fantazie, které budete mít, jsou právě klíčem k možné inspiraci a novému pohledu. Read the rest of this entry »

Astrologie a Umění – Wrocław 5. – 30. dubna 2014

Fotografie ze závěrečné části astrologické výstavy Astrologie a Umění ve Wroclawi. Na fotkách vidíte podzemní prostory z 13. stol, kde jsou astrologické panely ukazující techniku astrologie, šaty z módní kolekce Venuše ve znameních Alexandry Lechovské (na fotkách Rak, Panna a dlouhé Štír), foukané sklo kolekce Venuše ve znameních Soňi Erbanové, cyklus fotografií Martina Stejskala s komentáři Pavla Turnovského - Kanály, 360° Sabiánských symbolů - komix a originální karty dle Astrologické mandaly D. Rudhyara od výtvarníka Karla Jerie. Výstava probíhá v překrásných prostorách s neobvyklou atmosférou, která jí dodává na vážnosti i potřebné intimitě. Poděkování patří Agnieszke Rapir a personálu galeri Zámek a velký díky skupině Bujambi, Jaroslawu Reisingu za skvělý koncert na vernisáži. http://www.zamek.wroclaw.pl/CMS/kalendarz_imprez_2014/04_Astrologia.html Read the rest of this entry »

Inspirace pro novoluní 30. března 2014

Něco pro ty, kteří chtějí vidět svět trochu jinak. Dnešní novoluní svírané velkou kvadraturou Uran v kvadraturách na opozici Pluton-Jupiter. Roztočily se kola, kdo chce jet, nechť nasedne, kdo chce z kola ven, ať si pospíší :-) . Read the rest of this entry »

Novoluní 30. ledna 2014

Novoluní 30. ledna 2014 v 22:48:32 SEČ Praha HLOUBÁNÍ Read the rest of this entry »