Horoskop lunární 1. – 2. června 2017

V každém se skrývá odvaha a víra v možnou změnu.

Jakmile zaslechneme jejich hlas, dokážeme čelit nepřízni, tmě i zlu.

1.června – 2. června – Měsíc v Panně, 1. první čtvrť

Během čtvrtka třikrát měřme, než do něčeho řízneme. Bude třeba počítat se špatný či mlhavým odhadem a leckdy příliš rychlými úsudky, které nedají prostor se nad věcí zamyslet. Nejasnosti a zmatky mohou vyvolat silné emoce. Hlídejme si své věci a čtěme důkladně vše, co budeme podepisovat. Navíc si klidně pracovně ponechme skeptický pohled na lákavé reklamy. Ti z nás, kteří ve čtvrtek najdou směr, kam napřít své síly, budou moci efektivně zpracovat napětí dne. Výsledky pak mohou být velmi pěkné. Jako vždy platí: Nenechme se odradit a neskočme na špek těm, co se nám podbízí slovy či reklamou do přízně.

 

V pátek bludy a klamy ustoupí a my můžeme získat vizi budoucích kroků. Nálada zvýší pocit pohody, upevní soucit a probudí lásku. Nabídka na pohodový den nebude k zahození. Možná zvolníme, a přesto se udržíme u toho, co je podstatné. Měsíc bude větší část dne svírat zemský trigon s Merkurem v Býku a Plutem v Kozorohu. To, co bylo v plánu či vyřčené, se dostane do praxe. Spojení Pluta a Merkura Prométhea může vést naši mysl k projasnění toho, co vlastně děláme a kam směřujeme. Na druhou stranu můžeme najít to, co jsme dlouho hledali či rozklíčovat složité situace anebo se utvrdit v rigidních postojích. Od symbolů nečekejme nikdy jednoznačnost. Rozhodně pro ty, kteří mění životní styl, zbavují se zlozvyků, chtějí udělat či začít s nějakou namáhavější činností, výtečný den. Můžeme si užít i při fyzické práci, pohybu a sportu. Jen večer hleďme na to, ať si odpočineme.

Venuše v konjunkci s Uranem může spustit odvážné akce neb se spojí s Měsícem kvinkunxem (úhel 150°). Můžeme odstartovat změny, po kterých jsme toužili. Vrtošivé spojení Venuše a Urana je jako pytel blech, neudrží se na místě. Hodnoty a naše libosti se mohou měnit v rychlém sledu a tak bude na nás využít hlavně toho, co v jejich spojení převládá – odvahy jednat, odvahy překročit pravidla, odvahy radikálně změnit směr. Jejich spojení vyvrcholí 3. června, ale jak víme, nic nepadá z čistého nebe, takže měňme sebe i svět, nebo to za nás udělají jiní. (Jako „příkladů si vezměme proměny v chování D. Trupma či A. Merkelové, ti se opravdu nebojí měnit svět).

astroložka Martina Lukášková

www.transformotor.cz

Astrologická škola pro statečné

(právě otevřen nábor do nového ročníku)

Ilustrace: Tin Can Forest

Comments are closed.