Horoskop lunární 12. – 14. června 2017

Špatné myšlenky mohou být jako stíny. Díváme-li se do stínu, můžeme ztratit naději.

Podíváme-li se však na stíny z odstupu, poznáme, jak stíny vyřezávají do světla vědomí vzory, které jsou plné jeho krásy.

Ilustrace: Eizin Suzuki

12. června – Měsíc v Kozorohu,

13. – 14. června Měsíc ve Vodnáři

 

V pondělí můžeme zapochybovat o realizovatelnosti našich plánů ba dokonce i o pevnosti přátelských pout. Oslabena může být víra v budoucí, v možné a hřejivé. K úzkostnému pocit, že děláme pro druhé víc, než si zaslouží, nebude daleko. Nejsme supermani, a pokud zabředneme do neveselých vnitřních stavů, dopřejme si čas. Pondělí je strohé a v mnoha ohledech nám nemusí hodit lano, abychom se dostali do pohody. Dařit by se mohlo Váhám, Blížencům a Vodnářům, kteří se dostanou nad zádrhele dne svou vnitřní živostí. Nedovolí si brát si reakce druhých až tak osobně. V pondělí bude důležité nepřeceňovat a také nepodceňovat vlastní síly. Odmítnou hru moci-bezmoci a nepřetěžovat se přílišnými úkoly. Další dny budou lepší a vše potřebné doženeme!

V úterý se probudíme do dne, ve kterém se Měsíc ponoří do znamení Vodnáře. Měsíc bude v dopoledních hodinách v napětí kvadratury vůči Uranu a Venuši. Pokusy nalézt přímočará řešení mohou smést ze stolu naše dlouhodobé úsilí. Mějme na zřeteli, zda díky uspěchané době, nepodléháme i my iniciativně spěchu. Zkusme se zastavit a zamyslet nad tím, jak naplňujeme své vlastní potřeby či potřeby druhých. Dopoledne si můžeme mnohé ujasnit. Odpoledne už na to hloubavé myšlení nebude čas. Odpoledne bude skvělé a živé. Zvládneme vše, co jsme potřebovali. Setkání budou živá a velmi veselá. Dobře se odreagujeme.

Ve středu půjde vše jako po drátkách. Měsíc propojený velkým trigonem s Merkurem a Jupiterem budou znakem živosti, komunikativnosti, hry a lehkosti. Na co se předešlé dny příliš tlačilo, to nalezne ve středu správné tempo. Den vhodný pro jednání, pracovní pohovory, cestování, návštěvu zubaře, drobné ambulantní zákroky.

 

astroložka Martina Lukášková

www.transformotor.cz

Astrologická škola pro statečné

(právě otevřen nábor do nového ročníku)

Ilustrace: Eizin Suzuki

Comments are closed.