Horoskop lunární 17. – 21. květen 2017

Na počátku je vztah a ten dříve nebo později nabídne slovo.

Jakmile srdce chytne jeho rytmus, zatouží ho ústa vyslovit.

Vyslovením se roztančí celý svět.

Takže vědomě do vztahů a s láskou a vtipem do toho, co vyslovíme.

Ilustrace: Jasper James

Středa 17. – čtvrtek 18. května – Měsíc ve Vodnáři

Středa zastihne Měsíc ve Vodnáři, který překvapivě naváže trinus na Jupitera a později sextil na Venuši. Tríny otevírají prostor, přicházejí po kvadratuře, která vše rozhýbala. To, co je v pohybu potřebuje prostor a středa nám ho jednoduše dopřeje. Na důrazu získají všechny formy komunikace – verbální i neverbální. Rozhovory budou mít spád a tak se rychle dostaneme k tomu, co je nám třeba. Otázkou zůstane, zda víme, co je nám třeba? Výhodné pro zkoušky, obchody, jednání a cestování.

Čtvrtek postaví Měsíc do vzdušného trigonu s Marsem a Jupiterem. Pořádná informační nálož, takže kujme železo a rozhodně nezapomeňme, že líná huba je holé neštěstí!

Na zahradě ještě vysazujeme cuketu, okurky, dýně, přesazujeme a vyvazujeme hrách. Vysazujeme popínavé rostliny, kukuřici a fazole. Přihnojujeme rostliny i trávník. Stříháme odnože rostlin.

Čistíme porcelán, myjeme okna, skleněné plochy. Opravujeme střechy, upravujeme cesty.

Sbíráme bylinky – květ.

Dny vhodné pro dentální hygienu-odstranění zubního kamene, drobné zákroky na kůži a pleti, tetování.

Pátek 19. – sobota 20. května – Měsíc v Rybách, 19. druhá čtvrť,

  1. Slunce do blíženců

Pátek je nabit ostrými. Měsíc vyjde z druhé čtvrti (mluvíme o fázi Slunce a Měsíce z pohledu ze Země), druhé kvadratury. Napětí si opět bude dobírat naši pozornost. Odložme plány na to, že něco vynecháme, odflákneme nebo že bychom si dokonce troufli zavřít před něčím oči. Bude prostě třeba jednat a to neprodleně a hned, jakmile nás úkoly osloví. Čím dříve to pochopíme, tím bude pátek efektivnější. Z tohoto důvodu se proto mohou dostat do popředí lidé sobečtí, egocentričtí ale i ti bezcitní. Dejme si pozor, ať si na svá bedra nenabereme víc, než je pro nás zdrávo a dřeme za ty, co v tom „umí chodit“. Na zábavu nakonec také dojde. Uleví se nám v podvečer a to nám bude mnohem líp.

V sobotu se akce budou míjet účinkem. Dobře míněné rady a intervence mohou vyjít na prázdno. Není se čemu divit. Měsíc se bude koupat v Neptunově nebeském oceánu a rušit ho přitom bude potrhlý Mars. Žádné splývání natož pohoda na lehátku. Rozruch způsobený lidmi a informačními toky, které nebudou mít tendenci věnovat se něčemu praktickému, ale naopak těkat z jednoho na druhé. Odpočívejme, zvolněme a dejme přednost estetickému pohledu na život. Dopřejme prostor citům a zasněme se při pohledu na město, krajinu, milého člověka, zvíře…dosaďme si, co máme rádi. Udělejme si pohodu a netlačme se do příliš velkých výkonů.

Zaléváme a vysazujeme květiny. Sklízíme zeleninu. Přihnojujeme pokojové květiny. Rozdělujeme a přesazujeme lekníny. čistíme jezírka a pítka ptáků. Dny vhodné pro odstraňování bradavic, pro zábaly na prokrvení dolních končetin, či pro odstranění mykózy nohou. Pereme a vyvařujeme prádlo – snáze odstraníme zašpinění. Odčervujeme zvířata. Sbíráme bylinky – list, stonek. Popíjíme ovocné šťávy.

Neděle 21. května – Měsíc v Beranu

Energická neděle nás zvedne ze židlí a dokonale rozhýbe. Minimálně dopoledne se můžeme opřít do toho, co je třeba udělat. Vyjdeme akci vstříc.

Odpoledne vysazujeme okurky, rajčata a papriky. Střiháme keře, sekáme trávu. Trpím-li nízkým tlakem, dopřejme si tympánovou koupel nebo mast. Prokrvíme končetiny. Nezasahujeme do obličeje.

Pěkné dny přeje astroložka Martina Lukášková

www.transformotor.cz

Astrologická škola pro statečné (další běh právě otevírá)

Ilustrace: Jasper James

Comments are closed.