Horoskop lunární 22. – 24. ledna 2017

Neděle nenaruší panující pohodu, jen ji rozvine do dynamičtější podoby. Dopoledne bude aktivní. Neváhejme sportovat, projít se a prozkoumat okolí. Můžeme objevit zajímavé pohledy a také si ujasnit vnitřní věci. Nadšení nebude chybět a tak nám bude dobře i mezi přáteli.

Pondělí zaměří pozornost na strukturu a formu našich aktivit. Než se do něčeho dopoledne pustíme, bude dobré opatřit si plán či alespoň si ujasnit pár vztyčných výchozích bodů. V opačném případě můžeme něco přehlédnout nebo se splést, či do daného tématu pěkně zamotat. Odpoledne bude svižné a může nám pomoci prosadit to, co potřebujeme. Budeme rychlí a mrštní. Měli bychom toho využít a řádně protáhnout tělo.

V úterý se Luna spojí se Saturnem a bude třeba poslechnout hlas vnitřní autority. Kdo jím však je? Zkoumejme. Můžeme se o sobě mnohé dozvědět. Můžeme poznat, že se třebas držíme pravidel, o kterých ani nevíme, kde jsme je vzali. Dodržet pracovní pravidla hry či domluvené schůzky a jednání oproti tomu budeme muset. Úspěšní budeme tam, kde je třeba formálního jednání. Podaří se nám přenést plány do praxe. Jen nepočítejme s tím, že vše bude naráz hotovo.

Dny vhodné pro manikúru a aplikaci zpevňujících krémů, lymfatickou masáž. Prořezávání lískových keřů a křovin.

www.transformotor.cz

astroložka MARTINA LUKÁŠKOVÁ

Astrologická škola pro statečné (25. běh právě otevřen)

ILUSTRACE: YELLENA JAMES

Comments are closed.