Horoskop lunární 24. – 27. července 2017

Máš-li otázku, máš i odpověď. Věříš-li v cíl, máš i cestu.

 

Alison Brickle

 

24. července – Měsíc ve Lvu

25. – 27. července – Měsíc v Panně

 

Pondělí se poneseme se na vlně nadšení a chuti být aktivní ve směru, pro který jsme se rozhodli. Povinnosti nakonec nemusí být tak složité a odpudivé, jak by se ještě včera zdálo. Své pohnutky a plány vhodně vyjádříme a možná dokonce vtipně zdůrazníme. Produktivní den bude kulminovat v odpoledních hodinách, kdy Měsíc zdůrazní trigon vůči Saturnu a posílí tak velký ohnivý trigon mezi Merkurem, Saturnem a Uranem. Můžeme za sebou mít dostatek práce, pro kterou jsme našli jednoduchou formu realizace.

Úterý nám bude přát. Budeme plni sil a hlavně nám rychle dojde, co je třeba dělat. Můžeme objevit zprávy, které nám budou prospěšné. Pro poznávací výlety a cesty dobrý čas. Rozhodně můžeme najít cestu ze spleti myšlenek, které se nám honí hlavou a ne a ne složit se do smysluplné podoby. Tvořivý den ocení všichni, kdo se nebojí vyjít s kůží na trh.

Ani středa nebude k zahození. Rutinní práce rychle vyřídíme a navíc se naučíme něco, co se nám bude do budoucna hodit. Mnohé v těchto dnech odkoukáme a upevníme nápodobou. Míra napětí bude vyvážena dostatkem prostoru, takže by se nám mělo dařit najít správná řešení našich situací. Opatrní bychom měli být jen ve chvílích, kdy si silácky řekneme, že nás jen tak něco nesloží na kolena. Měsíc v opozici k Neptunu zdůrazní vnímavost, která však může být rozumem dočasně překryta. Ve výsledku nás mohou dostihnout překvapující pocity. Takže se nehrňme do akcí, o kterých dopředu víme, že mohou být emočně dosti vypjaté.

Ve čtvrtek můžeme trochu zápasit s kritikou. Náročnost a také určité hnidopišství bude nebývale svůdné. Měsíc ve velké kvadratuře vůči Venuši a Saturnu neslibuje procházku růžovou zahradou, ale spíše průchod technickou budovou. Pragmatický pohled na situaci zvítězí, což v určitých situacích není na škodu, ale v lásce rozhodně nepřidá na optimismu. Bude lepší, když se budeme držet svých plánů a pro čtvrtek zapomeneme na improvizaci.

astroložka Martina Lukášková

www.transformotor.cz

Astrologická škola pro statečné

(právě otevřen nábor do nového běhu)

Ilustrace: Alison Brickle

Comments are closed.