Horoskop lunární 24. – 27. listopadu

Pustý ostrove,

můj vnitřní domove.

 

Jsem mezi všemi jako duch,

co nedýchá společný vzduch.

Hlava drží strachy od těla,

to, co se smí, se nedělá.

 

Musím se vydat se do světa,

nejsem ve skafandru zakletá.

Strach zhluboka nadechnout

a cizí výdech zaslechnout.

 

Pustý ostrove,

všem podobný domove.

                               (Marluk)

Aktivní čtvrtek nám pomůže vyřešit pracovní zápletky. Snáze si zorganizujeme den. Stihneme i věci, ve které jsme příliš nedoufali. Proměna počasí může zapůsobit na citlivější lidi. Podvečer může být hektický, tak zvažme, co všechno je opravdu nezbytné udělat. Za úvahu stojí udělat si volný program a dopřát si hřejivou koupel s aromatickými oleji. Posílíme vodní živel, který je právě v těchto dnech slabší.

pátek opustí Měsíc Jupiter a tím konstelaci T-kvadratura mezi Jupiterem v opozici na Uran v kvadratuře na Pluto s Venuší. Venuše Večernice uzavře konjunkci s Plutonem. Láska a zvláště její hlubinné tóny nás ovlivní. Příjemné rozpoložení budou mít ti, kteří mají pročištěné vztahy. Neváhejme volat a mluvit s těmi, pro které hoří naše srdce. Vztah je třeba pěstovat a milované polovička čeká na naše slova a porozumění.

Naopak ti, kteří se vyhýbali podívat se na to, co není ve vztazích zrovna vábné, budou nuceni sáhnout si do „živého“. Konjunkce Plutona a Venuše Večernice vábí hlubinou, temnotou a pudovostí. Stav moc-bezmoc může vztahem pěkně zamávat. Podívejme se tam, kde se bojíme, cítíme být závislí nebo ve vleku okolností. Nezalekneme-li se chaotického nitra, můžeme za čas proměnit vztah k lepšímu. Teď je třeba vystavit se tomu, co nám nahání strach.

Dny vzdušného znamení nám dopřejí zorganizovat radikální úklidy. Je-li třeba, můžeme se pustit do mytí oken. Odstraňujeme škodliviny z pleti – peeling.

sobotu vstoupí Měsíc do Štíra. Posílí tendence uzavřít se do vlastních vnitřních stavů a pracovních povinností. Máme-li před sebou práci, výtečný den, plné potřebného soustřední a výkonnosti. Ovšem pro vztahy a návštěvy trochu divná atmosféra. Pozor na nedůtklivost.

neděli se uvolníme a budeme více svobodomyslní. Mnozí si pustí do života humor a tím, značně poznamenají běh událostí. S veselou náladou se vše bude dařit. To, co se rozostřilo, vzbouřilo či prosáklo do vztahů, bude mít neděle sílu uklidnit. Mluvme a dotýkejme se těch, s kterými chceme urovnat vztah.

Ve dnech před novem vypusťme z jídelníčku bílé pečivo a moučníky. Na sušení připravujeme pomerančové plátky a slaměné stonky. Zaléváme pokojové květiny. Pereme.

www.transformotor.cz

astroložka MARTINA LUKÁŠKOVÁ

Astrologická škola pro statečné (25. běh právě otevřen)

Ilustrace: NAOKO NAOSHI KIKUCHI

 

Comments are closed.