Horoskop lunární 27. – 30. listopad 2017

Smysl příběhu je tichý noční dravec

skrytý v porostu slov,  

tušený na cestách metafor,

obávaný, nechceme-li jít dál.

Smysl příběhu je sovou

útočící až ve chvíli, kdy jsme kořistí.

 

Pondělí 27. listopadu – Měsíc v Rybách

Držme se intuice a vnitřního hlasu, který nám poradí a navede nás na správnou cestu. Ve větší míře vsaďme na své pocity. Pokud necháme dění volný průběh, dopadne vše k naší spokojenosti. Tlačit v pondělí na pilu se opravdu nevyplatí, neboť místo, abychom něco uspíšili, víc to popleteme a odkloníme se od správného směru.

Měsíc je po konjunkci s Neptunem a v trinu k Jupiteru. Situace přeje tedy intuici, vedení na základě vnitřních pocitů, ale také dobrým obchodům a ovlivnění těch, kteří nemají pevné hranice. Patříme-li mezi tyto lidi, měli bychom být obezřetní a při jednání s asertivními, dominantními či příliš energickými lidmi si dávat pozor, aby nás nezatlačili tam, kde se nám fakticky nebude líbit. Fantazii bude střídat lenošivá nálada, takže se netlačme do velkých výkonů. O vírnosti pondělí nebude. Spíše o prozrnění tempu, lidem a prostředí, ve kterém se vše odehrává. Můžeme odhalit spodní proudy a také k večeru výrazně posílit vztahy a užít pěkný, vášnivý a romantikou okořeněný večer.

 

Úterý 28. – středa 29. – čtvrtek 30. listopadu – Měsíc v Beranu

Úterý nás zvedne ze židlí a ukáže nám, že předvánoční shon se už rozjel v plné míře. Pracovní i osobní vytížení by nás přeci jen nemělo natolik semlít, abychom ztratili čas na své kamarády a přátele. K setkáním budou podvečery přímo vybízet. Po 16hodině, chvíli před tím než vstoupí Měsíc do Berana, bude v trinu k Slunci i Venuši bude přát spontánním akcím a upřímným citovým reakcím.

Směle do dynamické středy. Kdo chvíli stál, už stojí opodál, a tak si nenechme ujet vlak. V odpoledních hodinách si dejme pozor, ať věci citové příliš neuspěcháme, nebo nepřehlédneme, že se nám snaží někdo blízky naznačit hlubší náklonnost. Snadno můžeme věci smést ze stolu dřív, než pořádně zjistíme, oč jde. Měsíc v trioktilu k Venuši a kvadratuře k Plutonu není zrovna příliš vnímavý natož diplomatický.

Napětí mezi tím, co by se mělo a tím, co je možné, napadne ve čtvrtek vztahovou rovinu. Jeden od druhého budeme očekávat a vyžadovat víc, než si budeme moci předat. Popudlivé reakce nebudou ničím výjimečným. Měsíc v konjunkci s Uranem jsou rozbuškou a jejich trioktil na Slunce a opozice na Mars, který svírá oktil ke Slunci, je opravdu útvar plný dynamitu. Pokud jde o pracovní nasazení, dejme si pozor na zbrklost a přehmaty. Na druhou stranu nám nemusí chybět nadšení. Přesto je den dost napěťový a uklidnění přijde až v podvečer. Vše si sedne a dostane svou formu. Jenže to, co se stihlo rozbít, to už ani čtvrteční večer neslepí. Buďme během dne tedy opatrní a mějme oči na stopkách, ať se nedostaneme do nepříjemností.

Dobře ošetřujme pleť obličeje a rukou. Obé si zaslouží vyživující a hydratující pleťové masky.

Nebojme se ničeho. Důležité věci stihneme. Přichází advent, který je těžkým a tajemným časem. Je třeba tužit přátelství, sdílení, soucit a sounáležitost.

Vše dobré přeje astroložka Martina Lukášková

Astrologická škola pro statečné

Comments are closed.