Horoskop lunární 3. – 6. dubna 2017

LUNÁRNÍ KALENDÁŘ
 
3. – 4. – Měsíc v Raku, 3. první čtvrť
5. – 6. – Měsíc ve Lvu – U NÁS UŽ TO TAKY KVETE
 
U nás už to taky kvete
směs vůní mi hlavu plete
tráva se k slunci vzpíná
náš kocour ještě stále líná
 
Země je chladná, bahnitá
stav mé duše v sobě promítá
jeden den bosky skáču u keře
v druhém se chladem klepu u večeře
 
Zimní oblečení jsem už uskladnila
na teplé větry svou víru naladila
jsem rozháraná a nevím, co dřív
jaro má na mne prostě značný vliv
(Marluk)
V pondělí se poneseme na vlně citů a dojmů. Počasí nás v tomto směru bude hodně inspirovat a tak nechceme-li podlehnout únavě či chmurám, musíme aktivovat vůli a vědomě jednat. Při jednání s druhými lidmi dbejme na to, jak se tváříme a jak se v naší přítomnosti cítí zas oni. Budeme-li mít odvahu, vyslechněme si zpětnou vazbu. Můžeme se dozvědět podnětné informace, které mohou přispět k tomu, že budeme příště upřímnější, vstřícnější či pohotovější. Navodíme-li v pondělí v jednání s druhými lidmi přátelskou atmosféru, budeme úspěch v kapse.
Úterý krapet přitvrdí muziku a ke slovu se dostanou tlaky, nervozita a vzpoury. Měsíc na chvíli uzavře velkou kvadraturu v opozici na Pluto, v kvadraturách na Uran a Jupiter, kteří jsou také v opozici, navíc se Sluncem. Tlaky poleví až v pozdním odpoledni. Dobře si proto rozvrhněme práci a nechme si alespoň nějaký prostor na odpočinek v podobě dobré koupele s éterickými oleji.
Vysazujeme: kapusta, špenát, bylinky, brokolice, trvalky. Zaléváme a přihnojujeme pokojové květiny, jahody a ovocné keře! Čistíme studny, hledáme prameny anebo dáváme vodu na rozbory. Vhodné dny pro preventivní lékařské prohlídky.
Středa rozpustí napětí a emoční tlaky předcházejících dnů. Možná i mnohá srdce zahoří láskou či inspirací. Určitá velkorysost a jiskřivé pohledy dají jistě vzniknout zajímavým vztahům, nebo umožní snadnější domluvu tam, kde vládne určitá komisnost a formalismus. Pro zamilované bude i čtvrtek dnem, kdy povinnosti ustoupí před silou lásky a vášně. V určitém ohledu budeme hledat jednoduší cesty a méně dbát na preciznost. Inspirace bude dostatek, tak opět použijme vůli a nasměrujme ji tam, kde jsou naše cíle.
Na zahradě vysazujeme jahodníky, kypříme záhony. V bytě lakujeme či ošetřujeme oleji dřevěný nábytek a podlahy.
Dny Lva jsou vhodné pro úpravu účesu, nyní zvláště máme-li obtíže s lámavostí a padáním vlasů. Ohnivý živel nedává vhodné klima pro výsadbu rostlin. Zastřihujeme živé ploty, sekáme zahradu. Vysazujeme česnek. V bytě může upravovat, brousit či lakovat dřevěné podlahy, nebo jen naleštit dřevěný nábytek.
www.transformotor.cz
astroložka MARTINA LUKÁŠKOVÁ
Astrologická škola pro statečné (25. běh právě otevřen)
ILUSTRACE: REN HANG

Comments are closed.