Horoskop lunární 9. – 12. únor 2017

LUNÁRNÍ KALENDÁŘ – SPÍCÍ SE BRZY PROBUDÍ
9. – 10. – Měsíc ve Lvu
11. – Měsíc ve Lvu, (14:51 do Panny) úplněk
neděle 12. – Měsíc v Panně
 
Spící se brzy probudí
skrytý oheň ztuhlost vypudí
jedno se s druhým setká
světlo život v prostor vetká
náhlé rozechvění z doteku
na hrotu důležitého úseku
ticho o hlas připraví
dualitu do celku ustaví.
(Marluk)
 
 
Měsíc vstoupí ve čtvrtek do opozice vůči Merkuru a trinu s Venuší. Naléhavou emoční potřebu rychle se vyjádřit bude třeba udržet pod kontrolou, jinak budeme příliš prchliví a díky překotnému jednání nám mezi prsty proklouzne to podstatné. V citové oblasti buďme velkorysí. Získáme tak odstup a hlavně vneseme do vztahu pohodu a radost. Odpoledne by mělo vést k pohodě a určité lehkosti v našem jednání. Zaměřme se na vztahy, neboť ty můžeme výrazně posunout dál.
V pátek se věnujeme tomu, co je třeba dokončit. Pro své cíle udělejme maximum. Odměnou nám bude opětovaná ochota spolupracovat a konkrétní nabídky. Pátek by měl patřit k úspěšným dnům. Neprolenošme ani chvilku, neboť i pozdní odpoledne bude výtečné. Měsíc utvoří velkého honivého draka v trigonu se Saturnem a Uranem a opozicí na Slunce, které je v textilech se Saturnem a Uranem. Iniciativou a nápady plná konstelace, která může dodat našim aktivitám opravdový říz. Nebojme se jednat, projevit a udělat to, co jsme si vytkli. V citové rovině zkusme překročit meze osobních skrupulí a předsudků, neboť Vesmír přeje odvážným.
Dny jsou vhodné pro zastřihnutí vlasů, které tentokrát podpoříte v růstu. Vyživujeme pleť a můžeme si dopřát i prohřívací masku.
Úplňková sobota by měla vyjasnit to, co se událo kolem novoluní (28. leden). Je-li třeba, nebojme se vrátit k tématům, která právě v sobotu můžeme uvést na pravou míru. Konstelace není špatná, takže se snažme. Zvláště dopoledne a brzké odpoledne bude příznivé. V podvečer nespěchejme a netlačme na to, co jsme nestihli.
Neděle by měla být věnována odpočinku. Měsíc bude v opozici na Neptuna a tak se buďto nalaďme na nějaké téma, které chceme poznat, nebo jednoduše odpočívejme. Jsme-li na zimní dovolené, zvolněme. Nehoňme se za sportovními výkony. Pohoda a klid nám udělají dobře.
Vhodný den pro naklíčení brambor k jarní výsadbě. Při ubývajícím Měsíci v Panně nastává čas pro čištění, úklid a opravy předmětů. Lépe se můžeme zbavit zaschlých a mastných skvrn. Barvíme vlasy a z pleti odstraňujeme škodliviny – peeling. Přesazujeme květiny a přihnojujeme ty, které necháme ve stávající zemině.
www.transformotor.cz
astroložka MARTINA LUKÁŠKOVÁ
Astrologická škola pro statečné (25. běh právě otevřen)
ILUSTRACE: SIMON PRADES

Comments are closed.