Horoskop lunární od 30. března – 2. dubna 2017

 

LUNÁRNÍ KALENDÁŘ

30.– 31. – Měsíc v Býku

1.– 2. – Měsíc v Blížencích

V březnu lišky plachtí vzduchem

opojené jarním ruchem

Vlhký vzduch a mokrá země

nepolapí jejich plémě

Zavřené oči číhají

koho z jara potkají

Za soumraku vyjdi ven

a budeš jistě překvapen

Lišek plné ovzduší

smutek duše přehluší.

(Marluk)

Praktické dny Býka budou patřit k tomu lepšímu. Vnitřní rozvaha a spolehnutí na tradici nás ponese vpřed. Příznivé dny pro uzavírání obchodních dohod a smluv. Dobře se nám může hledat práce, můžeme získat brigádu či narazit na vhodný inzerát. Odpovídejme na vše, co nám v tyto dny přijde poštou nebo e-mailem. Ve čtvrtek můžeme být aktivní a praktičtí. Můžeme tedy zvrátit situaci v naši výhodu. Měsíc s Marsem nás budou inspirovat k uplatnění našich zkušeností a také tlačit k tomu, abychom přešli od slov k činům.

Pátek nebude nijak pokulhávat, ale víc povede k nějaké specializované činnosti. Pátek však zklame ty, kteří zapomněli na duševní hygienu. Kdo, včas nevysadí, nevyspí se, neodpočine si, toho snadno doženou potíže, únava a vyčerpaní organismu. V pátečním pozdním odpoledni a večer si proto vědomě nechme prostor pro regeneraci, odpočinek a uvolnění.

Zakládáme záhony, vysazujeme zeleninu a trvalky, osazujeme truhlíky. Dáváme předklíčit hlízy květin – mečík,begónie, jiřiny – uložit do bedničky s rašelinou. Vysazujeme rostliny, u kterých posilujeme kořenovou část (ředkvička, petržel, mrkev, ředkev, celer).

Vhodné dny pro masáže. Nanášíme vyživující pleťové masky zvláště v oblasti krku a dekoltu.

Proplachujeme nosní dutinu, používáme kloktadla. Dny vhodné pro návštěvu zubaře a dentální hygieny.

Sobota bude plná vzruchů a podnětů, které nám nedají se na chvíli zastavit. Pro činorodé lidi výzva, pro ty, kteří chtějí odpočívat, poněkud nepohodlná situace. Dejme si pozor na přehmaty a plané sliby. Lehce se zavážeme k něčemu, co o čem nejsme přesvědčeni či co pro nás nebude snadné vykonat. Odpoledne bude příjemné a může nás dobře propojit s druhými lidmi. Bude nám dobře s lidmi a užijeme si společenské akce nebo návštěvy.

Neděle přinese konstruktivní a praktické plány. Podpora lidí z okolí bude k nezaplacení. Můžeme upevnit společenské kontakty, vztahy, vyřídit e-maily a sportovat.

Vyséváme popínavé rostliny, květiny, bylinky. Vysazujeme dvouletky, rybíz, angrešt, jostu, ostružiník, maliník a okrasné dřeviny. V domě větráme, malujeme stěny, myjeme okna či opravujeme ploty. Můžeme mýt okna. Důsledně hydratujeme pleť rukou a obličeje. Relaxační masáže zaměřené na pohybový aparát, aplikujeme krémy na léčení kloubů, revmatu. Inhalujeme a popíjíme čaje – jitrocel, tymián, yzop.

www.transformotor.cz

astroložka MARTINA LUKÁŠKOVÁ

Astrologická škola pro statečné (25. běh právě otevřen)

ILUSTRACE: ALEX COLVILLE

Comments are closed.