Horoskop lunární pro 4. týden

Přesvědčuj se, jak chceš, ale medvídka Pů nepředěláš  

aneb ať volíš, jak chceš,

opravdovou změnu, můžeš uskutečnit jen ty sám.

Cameron Harper Art

Pondělí 22. – úterý 23. – středa 24. – Měsíc v Beranu, 24.1. první čtvrť

Začátek týdne začne pěkně jiskřivě. Budeme rázní a rychle si poradíme i s rutinními prácemi. Možná něco trochu ošidíme, ale co naplat, nikdo se nebude chtít zdržovat. Opatrní bychom měli být při sportu a při řízení automobilu. Podnětů bude příval. Uprostřed debat, diskusí a rozhovorů s druhými lidmi, obzvláště těmi, co jsou na stejné či zcela protichůdné vlně, bude jiskřit čilý ruch. S váhavými střelci a upejpavými lidmi se nikdo nebude chtít pouštět do křížku.

Úterní události budou mít tendenci nás nutit přitlačit na pilu. Naše aktivity se rychle vyostří a ke sporům a k nedorozuměním nebude daleko. Napětí může tlačit i na náš vnitřní dialog, který může nabrat trochu ostřejších rysů. Větší vztahovačnost, urážlivost a touha po jasných postojích nás mohou dostat do větší tenze. Snažme se úterý raději nic vážného nerozhodovat, nebýt na nikoho přísní a netlačit se do výkonů, které nás vyčerpávají.

Středa nás vrátí do správného rytmu. Hladce půjde jednání s úřady, institucemi, autoritami a nadřízenými. Odpoledne a večer nezapomeňme, že přátelství je kořením života. Odpoledne, podvečer a večer plně pokrýt naše potřeby, ale budou mít jasnou a pevnou linii. Kdo se jí udrží, bude večer spokojený. Tak či tak bychom měli dostatečně odpočívat a nezanedbávat péči o sebe. Dny nejsou snadné, i když se nám to nezdá. Posilujme to, co máme a snažme se nemrhat silami ani slovy.

Ve dnech Berana se vyhýbáme zásahům do obličeje. Důkladně hydratujeme pleť a chráníme před chladem a suchem.

 

Čtvrtek 25. – pátek 26. – Měsíc v Býku

Napětí mezi konkrétní činností a osobními plány nás může ve čtvrtek vést k tomu, že nám mezi prsty proklouzne ne zrovna zanedbatelný čas, který bychom bývali mohli mnohem lépe využít. Při sledování internetu, planých rozhovorech a prohlížení nepotřebných věcí promrháme mnohé chvíle. Chceme-li dosáhnout cíle, bude ve čtvrtek třeba jasně deklarovat, co chceme. Použít vůli a nezaleknout se různorodých možností. Napětí mezi Měsícem a Jupiterem s Marsem nebude jednoduché. Můžeme se nechat zahltit možnostmi, nebo si probrat možnosti a odpoledne si prosadit tu svou. Je to na našem rozhodnutí. Vnímavější povahy mohou citlivě reagovat na změny tlaku a počasí.

Pátek nás překvapí překážkami a smrští nečekaných úkolů, které nám nedají chvíli odpočinku. Uvědomíme si důležité souvislosti. Buďme pozorní k informacím, které se k nám dostanou. Volební den je poznamenán účelem a efektivností. Lidé se rozdělí a budou volit, ale jen málo z nich pomyslí na budoucnost. Tlak na okamžitou změnu a okamžitý efekt bude převyšovat. Stávající prezident to nemá lehké. Napětí jeho horoskopu ukazuje, že výhru tentokrát rozhodně nemá v kapse. Buď bude o prsa, nebo ho mine. Záleží na tom, kolik z lidí se rozhodne na poslední chvíli. Mám za to, že potřeba změny, je silná. Změnu systémovou však tohle kolo voleb nijak nepřiblíží.

 

Sobota 27. – neděle 28. – Měsíc v Blížencích

Radost nám udělají přátelé, kolegové a kamarádky. Lidé narození ve vzdušných znameních se mohou seznámit, nebo na něčem důležitém dohodnout. Je před nimi velice nabitý víkend. Spojujeme se a mluvme s okolím. Kurzům, předávání zkušeností a vědomostí a živým diskusím je sobota plně otevřena. Využijeme její nabídky. Vydejme se na procházky, lyže nebo do galerií, muzeí a restaurací. Chtějme vidět víc, než co nám nabízí známé prostředí. V neděli odpoledne zvolněme a vše prožité zažijme. Udělejme si poznámky, které se stanou východiskem pro naše plány. Jak se říká, čemu nerozumíme, to si namalujme. Nehleďme na to, že neumíme malovat. Plánky a náčrtky nám pomohou ujasnit si situaci. Neděle totiž vnukne nápady!

Dny vhodné pro úpravu vlasů, větrání, mytí oken a skleněných ploch, pro cestování a sportování.

Vše dobré astroložka Martina Lukášková

Astrologická škola pro statečné

Ilustrace: Cameron Harper Art

Comments are closed.