Horoskop pro 29. týden 2018

Jsme namočeni v životě, ale jeho temnějšími odstíny, 

kterými si špiníme vlastní ruce, odmítáme.

Teresa Gutiérrez

Pondělí 16. – úterý 17. – Měsíc v Panně

V pondělí se spojí Měsíc s Venuší Večernicí a my budeme vše silně prožívat, ale na venek nedáme nic znát. Posílena bude kritičnost a vybíravost, ale také ochota účastnit se toho, co bude mít smysl a bude pro nás užitečné. Vůle ke smyslu bude silnou motivací. Můžeme objevit, co je pro nás dobré, co umožní tělu i duchu podporu. Všímejme si toho, co se s námi děje, a co se odehrává v našem těle. Mnohé z toho, co nám tělo chce říct, přehlížíme, ale v právě v pondělí můžeme nahlédnout, jak jeho řeči porozumět. Intuice bude posílena, ale ruku v ruce s ní půjde i racionalita. Buďme opatrní, ať si nezracionalizujeme to, co je třeba nechat v rovině tajemství. Prostě „sovy nejsou tím, čím se zdají být“, jak je známo ze seriálu Davida Lynche Twin Peaks, ale také platí, že kdo hledá za každým rohem logiku, toho vosí žihadlo nemine. V citové rovině se ani v úterý neobávejme hledat to, co je nám společné, co nás jednoho s druhými propojuje. Bude se dařit! Otevřeme se těm, které máme rádi. Upevníme vzájemná pouta.

Pro návštěvy lékaře, opravy a úklidy skvělý den.

 

Středa 18. – čtvrtek 19. – Měsíc ve Váhách, 19. 7. první čtvrť

S chutí do toho! Musíme-li ve středu na úřady, neváhejme. Jednání by měla plynout rychle. Klapnou cesty, obchody a smluvní dohody mohou najít vhodný kompromis. Den vhodný pro společenská setkání a srazy. Smysl pro humor bude vítaným společníkem i prostředníkem jak překonat ostych z komunikace s novými lidmi.

Čtvrtek rozkolísá váhy těm lidem, kteří si nevěří, nebo zpochybňují svá rozhodnutí. Vždy se najde někdo, kdo se bude chtít pást na naší malé sebedůvěře. Ustupováním, nic nezískáme. Riskujme a vymezme se vůči těm, kdo na nás příliš tlačí a překračují naše hranice. Chceme-li odhodit kameny, které nás tíží, a které dny po novoluní (13. 7.) přinášejí či připomínají, je třeba uvědomit si, z jakého materiálu jsou? Kde jsme k nim přišli? Jak to, že si je na hrudi tak ochotně držíme? Snažme se neuhnout pohledem, protože to, co je nepříjemné není nic víc, než náš odpor přijmout stinné stránky vlastní osobnosti. Jakmile neuhneme pohledem, můžeme stín integrovat, a tak získat sílu k uzdravení a novému nasměrování. Jsme v zajímavém měsíci, ve kterém bude třeba neuhnout před tím, co se vynoří z naší minulosti, co chceme zapomenout, co je našimi automatismy.

 

Pátek 20. – sobota 21. – Měsíc ve Štíru

Pátek bude plný napětí a tlaku na faktičnost, jasnost a přímost. Jenže do koncentrovaného jednání se nám nemusí chtít jít. Můžeme špatně odhadnout druhé lidi a být neobratní v načasování vlastních akcí. Rozhodně nespěchejme a nenechme se semlít v maso mlýnku touhy být za každou cenu originální, zapůsobit a okouzlit. Buďme opatrní při sportu a za volantem.

Pro vztahy a upevnění vzájemného pouta bude sobota skvělým dnem. Snažme se být s těmi, na kterých nám záleží. Dařit se bude na výletech a cestách. Zvládneme i větší zátěž. Pro poznávání výtečný den. Mnohým se podaří i něco získat, koupit či najít. Můžeme být inspirování vnuknutími a sny či jen naší z pout logiky uvolněné fantazie. Sbíráme bylinky – květ a list.

 

Neděle 22. – Měsíc ve Střelci

Nedělní dopoledne bude klidné, ale nepočítejme s tím, že takový bude celý den. Odpoledne se můžeme naráz vrhnout do více aktivit. Takové počínání nemusí přinést očekávané výsledky. Snažme neulétnout do představ a jen planě nežvanit o věcech a našich plánech, ale také něco prakticky zkusit. Slunce vstupuje do Lva v 17:15. Přichází dny budící naši tvůrčí sílu. Oslavenci by měli bedlivě sledovat své plány a nenechat se rozptylovat podružnostmi, módními vlnami a osobními cíly druhých lidí. Je třeba napřít vlastní vůli a sílu, podržet se odvahy a vykročit za svými plány, bez ohledu na to, co po nich kdo očekává.

Vše dobré přeje astroložka Martina Lukášková

Astrologická škola pro statečné

Ilustrace: Teresa Gutiérrez

Comments are closed.