Horoskop pro 41. týden

Držme se, slýchávám od Zuzany Zadrobílkové, když se loučíme a vždy si v duchu odpovídám, čeho asi, když se právě opouštíme? Čeho se držet, když po ruce nebude jiná ruka? Můžeme se držet své vůle a opírat se tak „o sebe“. Můžeme se držet své víry a lásky, ale také se můžeme držet všech tří, jako to dělám já. Držím se vůle, lásky i víry a s nimi čelím životním proměnám, a nakonec i úzkostem, které mě tu a tam přepadnou. V neděli, možno napsat v předvečer nového kalendářního týdne, jsem musela odřídit delší trasu autem mě překvapilo, kolik jsem viděla nehod, a dokonce jednu spatřila přímo a další pár chvil po střetu. Většinu cesty jsem se musela modlit nejdřív za srnku, která vyběhla z pole na silnici a neodhadla rychlost vozu. Po srážce letěla vzduchem a k mému úžasu po pádu vyskočila na nohy a odběhla motající se zpět do jetelového pole a pak za motorkáře, bezvládně ležícího na silnici, přikrytého dekou a nad ním sklánějící se dívku, která na něj mluvila. Pomoc byla v tu chvíli na cestě, a já tak jela dál, ale do mysli se dostal další tvor, o kterého jsem měla starost. Píšu o tom právě teď, když máme před sebou nový týden a nikdo z nás neví, co nás v něm potká. Například ti dva, srnka a motorkář, mají do nového týdne zcela jiné východisko a podstatně složitější situaci. A tak tentokrát shrnuji pro ty, co jsou na tom v různé míře složitě:

Napětí bude kulminovat ve středu a je třeba šetřit sily a v úterý se nevydat ze svých sil, neb středa je bude potřebovat. Od čtvrtka se a pak se do popředí dostane vzdušný trigon, který nás upamatuje na zkušenosti, které se nám osvědčily. Proto mějme k ruce svou víru a koncentrujme se jen na to, co je podstatné, nechtějme víc, než se teď nabízí. Od středy se chopme své vůle a jednejme v duchu toho, co víme, co známe a co se nám osvědčilo. Neděle bude opět podivně roztržitá, a kdo si to neohlídá, snadno udělá chybu. Přeji všem, aby to nebyla chyba taková, jakou měli ti dva z mého příběhu a prosím ty, co je jim dobře, ať provází v duchu, svém srdci a v činu ty, co takové štěstí neměli. Bez toho, že se budeme duševně i fyzicky držet, a to nejenom mezi sebou, ale i mezi všemi tvory, to prostě nepůjde. Slunným dnům Zdar váš Marluk.

P.S.  Chcete-li se dozvědět víc, studovat nebo reflektovat svůj horoskop, nabízím své služby astrologické i terapeutické. Můj web funguje bez reklam a také placené propagace. Důvodem je mi snaha o nezávislost. Pokud se vám moje příspěvky líbí, můžete se přihlásit k odběru a také mne finančně podpořit drobným příspěvkem na provoz. Vřelé díky za váš opravdový zájem a podporu.