ASTROLOGICKÁ PORADNA

Astrologii se profesionálně věnuji od roku 1997, kdy jsem si otevřela astrologickou kancelář.

Astrologické služby poskytuji v rámci OSOBNÍ KONZULTACE. Vycházím z otázky či otázek, které jsou pro příchozího důležité. Na základě dotazu vedu s druhým člověkem rozhovor nad symboly horoskopu.

Astrologická konzultace pro MAMINKY S DĚTMI. Díky prostoru na Radlické nabízím možnost konzultace i s dětmi, pro které nemáte hlídání. Do prostoru je možné jet s kočárkem, batolata se mohou batolit na dece, starší děti si mohou kreslit a hrát s hračkami. Do placené konzultace bude počítán jen čistý čas astrologické konzultace.

Z konzultace mohu na požádání pořídit zvukovou nahrávku, která je v ceně konzultace.

Cena konzultace je 900 Kč za hodinu. Maximální doba konzultace 2 hodiny a minimální hodinu. Délku konzultace určuje člověk, přicházející na horoskop.

Při konzultaci používám základní horoskop – nativitu a další astrologické techniky, které jsou pro konzultované téma zapotřebí; Sabiánské symboly. Využívám svého psychoterapeutického vzdělání a řídím se Etickými zásadami humanistického a transpersonálního astrologa.

Nejčastějšími okruhy dotazů jsou partnerské vztahy, osobní sebepoznání a pracovní témata.

Kdy využít služeb astrologa?

Například:

Ve chvílích, kdy se neumím zorientovat v tom, co se mi děje.

Mám pocit zmatení a nedostatku informací.

Cítím se pod tlakem vlastního vnitřního světa, nebo pod tlakem okolností či jiného člověka.

V době, kdy se rozhoduji o svém budoucím profesním zaměření, nebo přemýšlím o změně práce, začátku podnikání či jeho ukončení.

Ve chvílích pochybností o vztazích, které prožívám. (Astrolog může nastínit povahu druhého člověka a pomůže najít silná i slabší místa vztahu, která se mohou posílit a vyspravit. )

V situaci, kdy potřebuji lépe poznat chování svých dětí, svého vztahu k nim či ve chvíli, kdy se jim snažím pomoci s životním nasměrováním.

Při rozvoji firmy a firemních vztahů.

Jednoduše vždy, když budu potřebovat cizí, nezúčastněný pohled na právě prožívanou situaci.

 

Astrolog může druhému prozkoumat situaci, a tak připravit půdu pro jeho vlastní svobodné rozhodnutí.

 

 

Na co druhému neodpovím?

Na otázky zdravotního stavu – nemám medicínské vzdělání. Na průběh onemocnění. Neurčuji období úmrtí. Nemluvím o počasí.

KONTAKT:

tel.: 728 113 502

astrologmarluk(zavináč)seznam.cz

Po předešlém objednání možnost konzultace po SKYPU:

skyp: astrolomarluk

Radlická 99, Praha 5 (poblíž stanice metra B Radlická) – jednu stanici tramvají č. 7 do stanice Škola Radlická a pak cca 20 m pěšky po pravé straně ulice ve směru jízdy tramvaje.

Comments are closed.