Horoskop lunární 10. – 12. července 2017

Je-li člověk na hoře, měl by se rozhlédnout po kraji a uvědomit si směr, odkud přišel a kam jde. Je-li už člověk při vědomí, mohl by si uvědomit, co má k dispozici a co s tím vším bude v údolí mezi lidmi dělat.

  1. – 12. července – Měsíc ve Vodnáři

Joshua Mays

Ať máme nebo nemáme dovolenou, nechme si prostor pro uspokojení vlastní zvědavosti, ale nepřeceňujeme vlastní síly. Napětí úplňku se bude v pondělí jen pozvolna uvolňovat, a proto je vhodné netlačit na pilu a brzdit tendence k přehánění. Jako milé a podpůrné se ukáží neplánovaná setkání a rozhovory s lidmi, kteří nás mají rádi. Měsíc naváže trinus s Venuší a úspěšně propojí dvě vzdušná znamení. Vzduch je nositelem zvuku, spojovatelem a prostředníkem výměny informací. Během dne ani večer se proto nezavírejme světu. Mnohé objevíme a také si ujasníme to, čemu jsme třeba moc nerozuměli.

V úterý zvláště do čtrnácté hodiny ovlivní náš slovník láska a vnitřní otevřenost. Pohodový den význačně zabarví schůzky, obchody a cesty. Všimněme si toho, co nás potkává. Nejenom na pěších cestách, ale i v symbolické rovině můžeme nalézt znamení, které nás upozorní na správnost naší cesty anebo se jasně ukáže slepá cesta. Takové poznání nás v úterý nebude bolet, jen nás povede k tomu, abychom zbytečně neplýtvali svými silami. Odpoledne by mělo mít strukturu, tak se jí držme, neboť nebude k zahození a pomůže nám překonat to, čeho se stydíme nebo obáváme.

Ve středu budeme bystře reagovat a navíc můžeme najít účinné páky, jak proniknout pod strukturu systému, pravidel a norem. Zjistíme, jak jimi hladce proklouznout. Ideální a podpůrný den pro ty, kteří potřebují pohnout s komplikovanou prací, objevit logistiku nějaké činnosti, vstoupit do neznámé skupiny, organizovat lidi, nebo najít cestu, jak jednat s úřady a institucemi.

Dny vhodné pro úklid, větrání peřin, aplikaci přípravků proti plísni, mytí oken či jejich opravy a výměny.

astroložka Martina Lukášková

www.transformotor.cz

Astrologická škola pro statečné

(právě otevřen nábor do nového běhu)

Ilustrace: Joshua Mays

Comments are closed.