Horoskop lunární od 13. – 16. července 2017

Jakmile se rozhodneš a uděláš první krok na cestě za svým snem, stane se sen tvojí součástí a pomůže ti překonávat překážky. Neváhej, cesta je otevřená. Zvedni se od stolu a vykroč do neznáma.

13. – 14. července – Měsíc v Rybách

15. – 16. července – Měsíc v Beranu, 16. druhá čtvrť

Ve čtvrtek nás může zmást vnitřní svět, který nám nemusí dovolit přesně rozpoznat, co je a není pravda. Jako v mlze můžeme zabloudit ve svých představách a fabulacích. Naše rozhodování snadno ovlivní silné emoce a slova. V podtextu anebo mezi řádky mohou být skryté bouřlivé vášně. Otázkou je, zda pro ně najdeme správný ventil. Pro ty, kteří potřebují něco udělat, bude během dne dostatek patřičného napětí. Tlak zůstat u své práce tedy bude. Na druhou stranu bychom měli hledět, abychom příliš nepodléhali tomu, co se domýšlíme a co nemusí být opřené o pravdu. To si raději otevřeme knihu a využijme fantazii v představách postav a děje. Večer získá dobrou dynamiku. Měsíc si uleví z napěťových vazeb a posílí trinus na Mars. Takže máme-li něco na srdci, nechme si to na večer. Půjde to ven radostněji.

Pátek bude naopak inspirativní a podpůrný. Měsíc v trinu ke Slunci a Marsu nám dopřeje trochu příznivější vnímání světa. Můžeme mít skvělou intuici či vhled do situace. Podaří se nám naladit na danou situaci a podle toho se rozhodnout. Citová rovina vysloveně rozkvete.

Sobota ukáže směr, kterým se vydat. Naše nadšení bude směrovkou, kterou bychom zvláště v odpoledních hodinách měli rozhodně poslechnout. Večer bude patřit pohodě a zábavě. Měsíc v opozici na Jupiter by ovšem neměl svádět k příliš rozsáhlým akcím. Opět tu může strašit tlak na výkon a s tím spojené přepínání sil. Buďme k sobě a druhým ohleduplní. Nemusíme vše urvat za jeden den. Možná změna počasí může zacloumat s citlivějšími lidmi či těmi, jejich organismus je oslaben.

Neděle postaví Měsíc do T-kvadratury na Jupitera a Plutona a ještě do velkého trinu k Saturnu a Merkuru. Den přijde vhod kutilům, soutěživým a tvořivým lidem. Pro výlety a sport ideální chvíle. Neděle bude příjemnou kombinací napětí a uvolnění. To jsou skvělé podmínky pro ty, kteří nebudou leniví. Na cestách si však dejme pozor na přeceňování vlastních sil. Za volantem nebo u jakékoliv jednostranné činnosti, mohou při delší námaze vzniknout obtíže.

Máme-li možnost, zpracováváme ovoce, zamrazujeme a zavařujeme. Vyštipujeme nepotřebné výhonky, sekáme trávu a střiháme živé ploty.

astroložka Martina Lukášková

www.transformotor.cz

Astrologická škola pro statečné

(právě otevřen nábor do nového běhu)

Ilustrace: Stephan Schmitz

Comments are closed.