Horoskop lunární 11. – 13. září 2017

„Neboť svět je tak proradný, truchlím“. Otoč se ke světu zády, pohrdej jím a svět tě obere víc, než kdybys ho přijal a udělal tak něco proto, aby byl lepší.

11. září – Měsíc v Býku

V pondělí dopoledne se Měsíc harmonicky propojí se Sluncem a Plutonem, což bude analogií k naší soustředěnosti, praktičnosti a výkonnosti. Na co se zacílíme, to můžeme proměnit tak, jak potřebujeme. Velice důležitý a přínosný den! Velké planetární konstelace ještě drží napětí na Slunce, což se odráží v bouřlivých výkyvech počasí. Nezbývá než přijmout mírné ochlazení a myslet na ty, kteří jsou v bouři živlů. Po 17 hodině můžeme být více unavení. Měsíc opustí trinus a přejde do kvadrátu k Merkuru a po té k Marsu. Můžeme rychleji jednat než myslet, anebo až příliš ostře něco analyzovat či kritizovat. Šetřeme druhé a také sami sebe.

12. – 13. září – Měsíc v Blížencích, 13. 9. druhá čtvrť

Úterý opět umožní, abychom byli konfrontování s překážkami a obtížemi. Do rozporu se dostane naše rychlé myšlení s tím, co okolí očekává nebo vyžaduje. Můžeme se snadno splést či mýlit v odhadu situace. Bude na místě udržet si pozornost k tomu, co zrovna budeme dělat. Nenechme si věšet bulíky na nos a sami nepodceňujeme vliv druhých.

Středa přidá důraz na povinnosti, strukturu, autority a řád. Budeme muset zohlednit podmínky a možnosti. Kdo si udrží hranice, ten se bude dobře soustředit. Ostatní se dostanou pod tlak autoritativních lidí či pod vliv utkvělé představy, co by se v danou chvíli rozhodně mělo udělat. Měsíc ve druhé čtvrti, tedy v kvadratuře ke Slunci a ještě opozici k Saturnu, který má také kvadraturu na Slunce, vytvoří tvar T-kvadratura. Její napětí bude potřebovat ventil a tak hlavně ve středu dopoledne hledejme smysl toho, co děláme. Získáme zajímavé informace a zkušenosti.

Pěkné dny s dostatkem vůle k soustředěné činnosti a zaslouženému odpočinku přeje astroložka Martina Lukášková

Astrologická škola pro statečné

(právě otevřen nový ročník kurzu)

www.transformotor.cz

Ilustrace: Pieter Brueghel: Mizantrop, 1568

Comments are closed.