Horoskop lunární 14. – 17. září 2017

Usměj se pro změnu na sebe

a vez svůj náklad s pevnou vírou,

že jednou jistě objevíš smysl své cesty.

Daniel Ridgway

14. – 15. září – Měsíc v Raku

Čtvrtek přinese dostatek energie pro soustředěnou a samostatnou činnost, podpořenou schopností analyzovat právě ten krok, který bude zrovna před námi. Můžeme něco smysluplně nastudovat, seznámit se či dokonce víc prozkoumat daný terén, složit zkoušky, jednat a plánovat, ale také se nám bude dařit probrat a zrekapitulovat naši minulost. Důležité bude naslouchat tělesným reakcím, které nám včas ukáží, kdy už je třeba danou činnost opustit a zkusit něco jiného.

V pátek posílí tendence ke vztahovačnosti a hlavně přemíře. Měsíc v opozici na Plutona a kvadratuře na Jupitera a v oktilu na Merkura s Marsem, může trochu zamíchat kartami. Místo hladké adaptace na naše úkoly, můžeme narážet na stres, tlaky a vnitřní odpor. Pro ty, co musí něco dokončit, bude páteční nálada výzvou překonat nálady. Ti, co mohou povolit, odpočívat nebo někam budou cestovat, by měli využít dostupných výhod a rozhodně dodržovat to, co mají. Během pátku zkusme brát věci a vyřčená slova s rezervou a hlídejme si „hladové“ emoce, které chtějí stále něco silně prožívat. Odpoledne a podvečer budou uvolněnější. Opatrně s alkoholem, city a kritikou.

18. – 17. září – Měsíc ve Lvu

Svižný víkend bude přímo stvořený pro tvorbu, zábavu, výlety, společenské aktivity, ale také pro ty, kteří chtějí pracovat doma či na zahradě. Máme-li před sebou kurz, můžeme počítat s příjemnou náladou i vcelku slušnou zábavou. S lidmi podobného zaměření nám bude dobře. Navíc se mnohým otevře možnost seznámení. Tvůrčí duch se vybije v akci, takže ti, co chtěli přes víkend něco podniknout, budou v jeho závěru spokojení. V neděli bude Měsíc spěchat v ústrety Jitřence a spolu uzavřou krásný ohnivý trigon s Uranem a Saturnem. Příliv elánu, energie a odvahy může mnohým vyčarovat velmi pěkný den. Navíc se mohou uklidnit bouřlivé tlaky počasí a úleva dolehne i na ty, kteří si oproti nám opravdu něco vytrpěli. Víkend je ideální pro první zatápění v kamenech a krbech. Štípe dřevo, natíráme ochrannými prostředky dřevěný venkovní nábytek, sekáme naposledy trávník, upravujeme výšku živých plotů. Tělu dopřejeme peeling a masku na odstranění nečistot.

Radost z života přeje astroložka Martina Lukášková

Astrologická škola pro statečné

(právě otevřen nový ročník kurzu)

www.transformotor.cz

Ilustrace: Daniel Ridgway

Comments are closed.