Horoskop lunární 12. – 13. duben 2017

12. – 13. – Měsíc ve Štíru

Trochu pomalejší jednání a větší potřeba jasných a praxí ověřených postupů může zasadit první ránu těm z nás, kteří se rozhodli vykročit jiným způsobem. Ve středu nás čeká zkouška trpělivosti a ochoty udržet si směr. Obezřetnost si zaslouží jednání s úřady a podepisování smluv.

Čtvrtek odmění ty, kteří vydrželi a nelekli se protivenství. Soustředěná činnost, cílevědomost a náročnost se odrazí v našem jednání.

Četnost kvintilů a bikvintilů během těchto dnů může vynést na povrch originální a opravdu osobitá řešení. Člověk si přeje, aby se projevilo jen to dobré, ale podmínky jsou pro všechny stejné a tak tedy může na povrch vystoupit i v jádru temná řešení. O efektivnost se budou přetahovat temné a světlé stránky osobnosti. Měsíc, symbol adaptace organismu, nálad a vnímání bude proti nejdřív proti Merkuru, funkci zajišťující komunikaci vnitřní i vnější a ve čtvrtek vůči Marsu, symbolizující funkci akceschopnosti organismu. To může přidat na prchlivosti v myšlení a jednání. Jak se říká, třikrát měřme, jednou řežme a navíc můžeme dodat: Shrbené a bezduché nás nedostanou! J

Přihnojujeme a zaléváme rostliny a vysazujeme kořenou zeleninu – zejména mrkev, celer, petržel.

V tyto dny se bude dobře prát prádlo. Dny vhodné pro vyklízení skříní nebo sklepů. Zaléváme pokojové květiny, přihnojujeme. Řežeme vrbu na pomlázky.

Během dnů Štíra bychom se měli vyhnout tvrdému alkoholu a výrazně kořeněným pokrmům. Trávicí aparát si potřebuje vydechnout. Dny vhodné pro lymfatickou masáž.

www.transformotor.cz

astroložka MARTINA LUKÁŠKOVÁ

Astrologická škola pro statečné (25. běh právě otevřen)

Comments are closed.