Horoskop lunární 15. – 17. dubna 2017

15. – 16. dubna – Měsíc ve Střelci
17. dubna – Měsíc v Kozorohu
Bílá Sobota může být plná spěchu a potřeby vše rychle vyřídit. Naše aktivity se však mohou míjet cílem. Včas se zastavme a uvědomme si, že potřebujeme své tempo a pohodu. Dbejme zvýšené pozornosti při práci, řízení motorového vozu a při sportu. Pozdní odpoledne bude živější a dodá nám potřebnou pohodu i energii.
Sváteční neděle zklidní horké hlavy a konečně nám dá možnost odvést věci do jejich zdárného konce. V oblasti citů začneme hledět na pozitivnější aspekty našich milovaných. Můžeme oživit vztahy, nebo se spontánně ozvat těm, které jsme dlouho neviděli.
Dny jsou vhodné na rytí záhonů, aplikování postřiků proti škůdcům a vysévání okurek, paprik a hrachu. Účinné budou lymfatické masáže a baňkování.
V pondělí v 1:04 vstoupí Měsíc do Kozoroha. Velikonoční Pondělí bude mít odpich. Měsíc se spojí tríny s Uranem, Merkurem, Sluncem a tak se pusťme směle do návštěv, výletů a radosti svátečního hodování. Během krátkého času můžeme potkat mnoho příjemných lidí. Pečené jídlo se podaří a tak nezbude než si den řádně vychutnat.
www.transformotor.cz
astroložka MARTINA LUKÁŠKOVÁ
Astrologická škola pro statečné (25. běh právě otevřen)
ILUSTRACE: Pampeliška

Comments are closed.