Horoskop lunární 14. – 15. 2017

Záda srovnej místem, kol kterého svět se točí,

dýchej v rytmu zemských otáček

Uhlídej srdce, ať tvé nohy stočí

za hvězdou, co v blankytu se ti schovala

Víkend odstartoval pohodu, ke které pondělí přidá poctivou práci, výdrž a hlavně efektivní rozvrhnutí vlastních sil. Podařit by se měly akce spojené s organizací, jednáním s úřady, zařizování dokladů a třeba i jednání, schůze, obchody i případné zkoušky a reparáty.

Měsíc v trínech a textilech se bude odrážet v produktivitě a pohodě. Tak si je nenechme vzít chuť jednat a být v pohybu. Rozhodně nikomu nedovolme, aby nás připravil o naše tempo, rozpoložení a radost. V podvečer a večer netlačme v rovině emocionální na pilu, jinak se začneme příliš předvádět, prosazovat a pyšnit. Na druhou stranu si dobře prohlédněme ty, kteří budou až příliš zdůrazňovat své názory, postoje a city. Jejich sobecké chování bychom v budoucích dnech neměli ztratit ze zřetele.

Úterý bude zajímavé a možná i trochu nevypočitatelné v tom, že nám umožní nalézt neobvykle či dokonce jedinečné způsoby, jak něco vyřídit, zařídit či vyjednat. Můžeme koupit něco, co nám udělá velkou radost, nalézt zapomenou věc, ale také vymyslet nápomocný postup či dokonce něco vytvořit. Dobře se bude vařit a péct ale i skládat básně a tvořit. Múzy navštíví ty, kteří se jím otevřou. Stačí podlehnout chuti prakticky vyjádřit to, co budeme cítit.

Srpnové slunce ještě stále hřeje, i když po sv. Smilu (14.8), ztrácí již svou sílu. Prázdniny ještě nekončí, tak využijme dny k potěše duše a povznesme ducha tím, co máme rádi nebo s těmi, jejichž pouhá přítomnost nás povznáší.

Vše dobré astroložka Martina Lukášková

www.transformotor.cz

Astrologická škola pro statečné

(právě otevřen nábor do nového běhu)

Ilustrace: Yukai Du

Comments are closed.