Horoskop lunární 17. – 18. července 2017

Mlékařka – symbol harmonie znamení Býka: Držet pevně naložený vůz – vše, co potřebujeme, máme k dispozici. Skromnou elegancí vzdát poctu tradici a kvalitě – není důležité, co vlastníme, ale jak dané používáme. Neopomenout ani tu nejdrobnější rostlinku u cesty – skutečná produktivita vyžaduje otevřenost k vnějším vlivům.

mlékařka 18stl, Library of Solothurn Switzerland

17.– 18. července – Měsíc v Býku

Pondělní tempo bude raketové. Měsíc opouští Uran a naváže kupu oktilů a kvadratur. Dopoledne bude svižné a podloží Býka nám umožní vykonat v rychlém sledu hodně práce. Kdo se ovšem zastaví, tomu ujede vlak. Náročnější situace pro ty, kteří nemají rádi či nejsou schopni rychlých reakcí. Tak či tak se nenechme odbýt a jednejme neúnavně. Sil bychom měli mít dost. Možnosti pondělí jsou vskutku dobré. Odpoledne můžeme úspěšně pořídit i na úřadech a institucích. Při vaření podlehněme experimentování, nebo alespoň zkusme oprášit tradiční postupy. Neváhejme zpracovat ovoce a zeleninu. Večer nepřepínejme síly a poslechněme hlas těla. Bude dobré dopřát si něco dobrého a to jak pro tělo, tak pro ducha.

Úterý nás postaví pevně nohama na zem. Podaří se nám vše plynule zorganizovat a včas se rozhodnout, co a jak udělat. Měsíc se spojí trinem s Plutonem a prohloubí naše zájmy. Budeme důkladní a také se jen tak nenecháme napálit. Den vhodný pro uzavírání obchodů, smluv a půjček. Odpoledne bedlivě naslouchejme tomu, co nám tělo říká. Možná nás upozorní na to, co je třeba napravit. Postřeh a logika budou oporou těm, kteří něco zkoumají, vytváří či píší. Nezapomeňme na ty, kterým se nedostává sil. Jim by den měl přinést naši pomoc, podporu a porozumění.

Dny vhodné pro masáže a pohybové aktivity na protažení svalů a šlach.

astroložka Martina Lukášková

www.transformotor.cz

Astrologická škola pro statečné

(právě otevřen nábor do nového běhu)

Ilustrace: Library of Solothum Switzerland, 18stl

Comments are closed.