Horoskop lunární 20. – 22. března 2017

download full film Al Madrigal: Shrimpin‘ Ain’t Easy

LUNÁRNÍ KALENDÁŘ
20. – 22. – Měsíc v Kozorohu,
20. 3. Jarní rovnodennost a druhá čtvrť
– STÁDO MÁ POHYB RÁDO
Rovnodennostní pondělí vyváží napětí tlakem na formu. Drobná zakopnutí můžeme ustát, nebo dokonce rovnou pádu předejít. Měli bychom se opírat o zkušenosti a dodržovat posloupnost jednotlivých činností. Slunce sice vstupuje do Berana, ale Slunce s Měsícem mají druhou čtvrť – signovanou výstižným názvem „krize vědomí“. Pondělí tedy může ve výsledku podat zprávu hlavně o tom, co je třeba proměnit, vylepšit, předělat, opravit. Odvahu! Zkušenost s chybou je třeba zařadit zpět do našich životů, abychom minimalizovali možnost jejího opakování.
V úterý si musíme udržet rozvahu a nepropadnout svéhlavosti, umíněnosti či agresivitě. Napětí se bude dát krájet, a kdo nezachová rozvahu, může si pěkně spálit prsty. Buďme aktivní tam, kde je třeba přiložit ruku k dílu. Místo řečí, se věnujme praktickým akcím.
Ve středu se Měsíc spojí s Plutonem a opět oživí známé napětí mezi Jupiterem, Uranem, ke kterému chvátá Merkur. Můžeme se opět konfrontovat s tlakem na změnu a uvědomit si, co v nás se jí brání, co jí klade odpor. Pokud se zamyslíme, objevíme hotové poklady a o to právě platonskému principu jde. Přeneseme-li objevené poklady do praxe, uspokojíme i bouřlivé uranské vibrace. Na závěr se tedy loučím výrokem Merkura v Beranu v konjunkci s Uranem: „Od myšlenky, k odvážné akci!“
Vrhněme se na půdu a kypřeme, přihnojujme nebo přesazujme pokojové rostliny. Můžeme opravovat ploty, balkony, zábradlí a dřevěné plochy. Nechme si upravit nehty, pečujme o nohy a nebojme se návštěvy u zubního hygienika a zubaře. Můžeme barvit či tvarovat vlasy.
www.transformotor.cz
astroložka MARTINA LUKÁŠKOVÁ
Astrologická škola pro statečné (25. běh právě otevřen)
ILUSTRACE: WYNIKI SZUKANIA

Comments are closed.