Horoskop lunární 20. – 23. listopad 2017

Kdo bere svět kolem sebe jako samozřejmost, o které není nutné příliš přemýšlet, natož si všímat toho, jaké city v člověku svět probouzí, bude jednoho dne zaskočen ztrátou domova.  

Pondělí 20. listopadu – Měsíc ve Střelci

Strukturovaný den bude mít přesný rytmus a řád. Jen tak něco neuspěcháme. Vše se bude držet nepsaného rytmu, kterého bude nutné si povšimnout a následně ho dodržet. Vhodný den pro jednání na úřadech, soudech a sociálních pracovištích. Planetární konstelace – Rádlo, tvořená konjunkci Merkura, Měsíce a Saturna v sextilu k Marsu a tigonu k Uranu, který je k Marsu v opozici má v sobě opravdu konstruktivní tón. Mezi tradičními a osvědčenými kroky můžeme najít skulinu k improvizaci a proměnit rutinu v zajímavou činnost. Den má velmi nosný potenciál a je třeba vše nasměrovat vůlí tam, kam potřebujeme. Připraveným se ukáže obzor, za kterým je nutno vykročit. Konstelace je rozhýbe i ty, kteří chtějí proměnit stávající status quo.

 

Úterý 21. – středa 22. – čtvrtek 23. listopadu – Měsíc v Kozorohu

Praktické úterý nám může poskytnout dostatek času na každý úkol. Trpělivost spojená s dobrou organizací dokáží hotové zázraky. Pro zamilované páry možnost posunout vztah do praktičtější roviny. Dny vhodné pro stěhování a úklid.

Středa spojí Měsíc s Plutonem do textilového trojúhelníčku s Venuší a Neptunem. Vše módní a masové se pokusí ukázat svou „lidskou tvář“. Buďme pozorní, neboť to, co se líbí všem, je v současnosti vždy produktem určeným k okamžité spotřebě s tím, že toho může mít každý mnoho. Na nás je uvědomit si kolik toho chceme „konzumovat“ a za jakou cenu. Den může nabídnout touhu po tom mít to, co zrovna je IN, nebo může otevřít naše srdce sdílení toho, co se nedá vepsat do slov, co může cítit jen srdce. Nechme si čas na přátele a blízké lidi, neboť během středy si s nimi můžeme vyměnit víc, než jen dobré nápady. Kozorozi narození 7.- 9. ledna by měli den opravdu z gruntu využít a všimnout si toho, co je svádí, rozčiluje ale i toho, jak se jim daří vyjádřit a sdílet to, co cítí, a co je pro ně důležité.

Čtvrtek naruší poklidné tempo událostí. Přinese rozruch a tlak na jasnost a hlavně rychlost. Obtíže mohou provázet jednání se staršími lidmi, nadřízenými a úředníky. Paradoxně deklarované svobodě zavládne poněkud stísněnější a ideologicky podložená atmosféra.

Dny vhodné pro barvení vlasů, manikúru, pedikúru.

Vše dobré přeje astroložka Martina Lukášková

Astrologická škola pro statečné

ILUSTRACE: John Brosio, 2009

Comments are closed.