Horoskop lunární 24. – 26. listopad 2017

NIKDO NENÍ DOKONALÝ

Pátek 24. – sobota 25. listopadu – Měsíc ve Vodnáři

V pátek na nás dolehnou dozvuky čtvrtečních událostí. Z toho, co se nám nepodařilo, si vezměme ponaučení a nepropadejme pochybnostem a výčitkám. (Tohle jsem psala před víc než rokem do kalendáře netuše, že dnes budu lítat v pochybnostech. To jen pro zajímavost). Raději se porozhlídněme po společenské akci. Měsíc ve Vodnáři potřebuje něco zvláštního a k tomu jistě přispěje i naše ochota otevřít témata, na která se doposavad nedostalo. Mnohé si můžeme s druhými ujasnit.

Akcí nabitá sobota nás bude inspirovat k různým úklidům, rekonstrukcím a pracím, které je potřeba stihnout před blížícími se svátky. Ti, kteří se vydají s dětmi na výlety či akce, nebudou litovat. Bude veselo. Měsíc v trinu k Marsu je nabit akcí. Nejvíc budou zasaženi Vodnáři, Lvi, Váhy a Blíženci, ale i ostatní si přijdou na své. Stačí se naladit na vlnu vzdušných a ohnivých lidí. Však oni jsou spojovateli a mohou nás vysekat z podivných nálad či rutiny. Neměli bychom zapomínat, že oddych ve společenství lidí se stejnými či podobnými zájmy a postoji je posilující a v této době už skoro na úrovni „domácího stříbra“, které používáme jen svátečně. Udělejme si „svátek“.

 

Neděle 26. listopadu – Měsíc v Rybách, 26. první čtvrť

Během dne se věnujme tomu, co je přímo před námi. Den není výhodný pro nákupy a cesty. Budeme nepozorní a také nedůslední, což nám může připravit o čas, peníze i sílu. Měsíc v Rybách a v první čtvrti bude spojen s určitým tlakem na akci, ale ta nemusí mít jasně identifikovatelnou motivaci. Můžeme podlehnout náladám. Ideální čas na stolní hry s dětmi, četbu knihy u čaje, vyrábění věnců či vánočních ozdob, pro relaxační koupel anebo pohádku, film s příběhem plným záhad. Střiháme větve na věnce nebo nejde-li to jinak, řez stromků.

Vše dobré přeje astroložka Martina Lukášková

Astrologická škola pro statečné

Foto: film Někdo to má rád horké, 1959

Comments are closed.