Horoskop lunární 26. – 29. června 2017

Emoce jsou jako vlny. Někdy pěkně plynou, jindy se nehnou a občas pěkně bouří. Máme-li pevnou loďku, tvořenou dnem našeho srdce, trupem našich vztahů s vesly otevřenosti se setkávat, velké vlny nás nepohltí a příliš klidná hladina nezastaví.

Tran Nguyen

26. – 27. června – Měsíc ve Lvu

28. – 29. června – Měsíc v Panně

 

Pondělí se pokusí odvést pozornost k tématům, která jsou líbivá, dráždivá až okázalá nebo zajišťující upevnění našeho společenského statusu. Práce a povinnosti mohou získat punc úmornosti a nelibosti. Touha uniknout pasti rutiny nás může vést ke strategii, ve které s chutí svalíme vinu na druhé a sami zůstaneme z obliga. Na druhou stranu, pokud se uvolníme a nepodlehneme panice, pustíme do života hravost a proměníme pracovní i domácí rutinu v příjemné činnosti. (Den je přímo výzvou ke čtení Stopařova průvodce galaxií od Douglase Adamse, nebo návratem k jiné svižně a vtipně napsané knize.) V pondělí večer si všimněme témat, která nás upoutala a prosadila se. Uvědomme si, jak si v praxi představuje a co vlastně považujeme za osobní svobodu. Při oslavách a společenských akcích to v žádném ohledu nepřehánějme. Najít zdravou míru bude opravdovým úkolem.

Aktivní úterý přetáhne naši vůli od slov ke konkrétním činům. Měsíc vymění pondělní trioktil za trinus vůči Saturnovi a povede nás strukturovaně našimi aktivitami. Dobře si vše zorganizujeme a vyřídíme. Měsíc bude svírat do odpoledních hodin oktilový trojúhelníček na Venuši, Merkur a Mars a v oblasti našich citů vsaďme spíše na to, co je konkrétní a praktické, což jsou mimo jiné i verše. Než psát srdceryvné textové zprávy a emočně blbnout, bude lepší vtisknout pocity do slov veršů. Celým procesem se uvolníme a získáme odstup. Později odpoledne už srdeční záležitosti nemusí být tak dramatické a vše se bude jevit v mnohem nadějnějším světle. Pro úterý prostě platí, že je třeba využít vnitřních pocitů, libostí a nelibostí k tvorbě. Popasovat se s materiálem, kterým máme před sebou a neuchylovat se k lenosti, citové naléhavosti nebo emočnímu vydírání.

Středa zchladí vášně a emoce oživenou analytickou myslí. Můžeme najít chyby i cesty, jak je napravit. Poznáme, co neladí, co se přežilo. Podaří se nám poučit se z chyb, začlenit poznatky do praxe a ujasnit si příčiny svého chování. Pracovně úspěšný den může mít slabinu jen v přílišné preciznosti či náročnosti vůči našim aktivitám, což se může zvrhnout v hnidopišství. Nepřehánějme to s nároky na výsledky svých aktivit. Kouzlo nechtěného nemusí naše věci pokazit, ale ozdobit drobnou nedokonalostí, která vdechne naší práci a činnosti ten pravý a zářivý punc. Chci tím prostě říct, že se bude dařit, tak se zbytečně nenervujme.

Čtvrtek bude posílen harmonickými aspekty a silnou citovou základnou. Mnozí si uvědomí, kde je jejich pravé místo a tak zúročí vynaložené úsilí. (Výzva, tak otevřít oči, srdce a odložit strach z překážek!) Přirozeně vyjádříme to, co nám bude ležet na srdci a zbytečně už nebudeme naše záležitosti dramatizovat nebo zveličovat. Vše, co úterý přehánělo a předvádělo, urovná a občerství čtvrtek.

astroložka Martina Lukášková

www.transformotor.cz

Astrologická škola pro statečné

(právě otevřen nábor do nového ročníku)

Ilustrace: Tran Nguyen´s Art

Comments are closed.