Horoskop lunární 30. června – 2. července 2017

V nitru člověka číhá na svou příležitost smečka skrývané agrese a pudovosti. Jakmile může, zakousne se do vědomí a užírá ho po kouscích tak, aby si nestihlo všimnout, že je potravou. Chceš-li být potravou, drž se své naivní představy, že se tě vztek a pudovost netýkají.

Lily Morris

30. června – 2. července – Měsíc ve Váhách

Poklidné páteční dopoledne se přehoupne do výrazně rušného odpoledne. Měsíc vpluje do své první čtvrti a silné výroky mohou zapříčinit mnohá nedorozumění. V pátek se slovo, text a informace snadno promění ve zbraně, které trefí ty, co útok nečekali. Dynamické odpoledne a možná i krapet hektický večer by měla provázet naše opatrnost za volantem a ohleduplnost ve slovech i skutcích. Chceme-li však rozjet nějakou činnost, budeme pro ni mít v pátek potřebnou energii.

V sobotu si všimněme proměn nálad a vyjděme vstříc tělesným potřebám. Proměny počasí budou mít dopad na naše životy. Rozhodně bychom neměli přepínat své síly. Pozorní buďme v rodinných firmách, příliš důvěrných pracovních vztazích, kde se mohou objevit zásadní trhliny. Nezapomeňme na vůli spojovat se a hledat společná řešení.

Ostré tlaky, které se projeví na osobní rovině, neřešme příliš impulzivně. Konstelace je značně napjatá. Měsíc v konjunkci s Jupiterem oživí velkou T-kvadraturu na Slunce, Mars a Pluton. Je třeba najít čas a vůli hledat jiné neozkoušené cesty jak se spojit, jak najít nová řešení. Eskalace problémů nikomu neprospěje. Trpělivost bude cenná jako šafrán.

Neděle bude o poznání volnější a sextil na Saturn uleví Měsíci z napjatých vazeb. Sextil spojujeme s produktivitou a Saturn nám zas odráží strukturující princip, takže se můžeme probrat z emočního marastu a situace řešit konstruktivněji. Podobně můžeme získat patřičnou vůli jednat a dotáhnout to, co jsme nedokončili. Saturnské zchlazení našich příliš velkých hodnotících soudů možná nebude od věci. Aneb jak říká mistr nad mistry: „Nesuďte, abyste nebyli souzeni. Jakým soudem totiž soudíte, takovým budete souzeni, a jakou mírou měříte, takovou vám bude odměřeno.“ (Matouš 7:1,2) Víkend bude plný napětí, tak pokud nás život těší, nespěchejme a vykašleme se rivalizování natož hodnocení druhých.

Pleť vyživujeme, hydratujeme a masírujeme tělo. Dotek, pohlazení jsou tím, na co často zapomínáme. Odlehčeme strav, nezatěžujeme organismus. Odmění se nám energií a vnitřní pohodou.

astroložka Martina Lukášková

www.transformotor.cz

Astrologická škola pro statečné

(právě otevřen nábor do nového ročníku)

Ilustrace: Lily J. Morris

Comments are closed.