Horoskop lunární 28. – 30. srpna 2017

Uhasit žár myšlenek může jen ochota překonat obavy a vůle udělat první krok. „Žár“ se po té rozptýlí po těle a promění se v hybnou sílu, vedoucí naše kroky.

Vasya Kolotusha

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

28. srpna – Měsíc ve Štíru

Pondělí nám umožní vykročit do všeho správnou nohou. Přesně poznáme, co je třeba a tak se nebudeme nutit do ničeho, co k nám nepatří. Konstelace jsou opravdu zajímavé. Velký trigon mezi Masem, Saturnem a Uranem ukazuje na to, že se kumuluje energie, která je nasměrována vytvořit dostatečný prostor pro uvolnění a nalezení řešení pro napětí Urana v opozici na Jupitera, Neptuna v opozici vůči Slunci, Urana v kvadratuře vůči Venuši, Jupitera v kvadrátu vůči Plutonovi. Sečteno podtrženo, Země se účastní velkých konstelací za účasti hlavních aspektů a velkých těles; jsme v čase po zatmění Slunce a to, co se rozbouřilo, se vnucuje do naší pozornosti. Bude třeba jednat a udržovat se ve stavu akceschopnosti, bdělosti a čilosti, jinak můžeme uvíznout ve zvycích a postojích, o které nestojíme, neb z minulosti vnitřně dobře víme, že se přežily, neosvědčily a v mnohém nás omezovaly.

Vhodný den pro masáže a fyzioterapii.

 

29.– 30. srpna – Měsíc ve Střelci

S úterým vtrhne do prostoru napětí a stres. Závěr prázdnin prostě nikoho nenechá chladným a povede k určité uspěchanosti a nevrlosti. Tlak na výkon bude obtížný zvláště pro děti a starší lidi. Zohledněme vlastní situaci a také možnosti lidí v našem okolí. Na druhou stranu se nebojme postavit těm, kteří nás budou až příliš utlačovat, nebo si vůči nám sobecky prosazovat vlastní požadavky. Měsíc si projde škálou napěťových oktilů a trioktilu a až odpoledne vstoupí do kvadratur vůči Slunci a Neptunu. Den bude korunovat naprostým zmatením či otupělostí a nedbalostí. Můžeme nabýt zdánlivého pocitu, že se nic neděje a že je vše v pořádku, ale opak bude pravdou. Nenechme se ukolébat únavou, neurčitostí a nejasností. Pozorně sledujme, co nám kdo říká, co sami děláme a říkáme a co nám je podsouváno jako pravý obrázek světa.

Ve středu Měsíc vstoupí do konjunkce se Saturnem, což nebude od věci po půl deváté večer pozorovat dalekohledem v jihozápadním směru. Navíc se tak oživí trigon, který Saturn svírá s Uranem a Marsem a Merkurem. To, co se nyní reformuje či připravuje na reformy, dostane další důležitý impulz. Na společenské úrovni se můžeme jen domnívat, co se mění a získat podklady pro své volební preference. Na osobní úrovni si to na „reformy“ můžeme doslova sáhnout. Měli bychom odlišit tlak, který se objevuje v podobě blížícího se začátku školního roku, od sílícího vnitřního impulzu k odvaze vykročit jinak. Takže se nebojme měnit a zkoušet nové. Od změny stylu, jídelníčku až po uvolnění v chování či studium. Nerozhoduje, kde začneme, ale že se osmělíme překonat zábrany a učiníme první krok.

Ať je nám vše k dobru, přeje astroložka Martina Lukášková

Astrologická škola pro statečné

(nový kurz právě otevřen a je možné se přihlásit)

www.transformotor.cz

Ilustrace: VASYA KOLOTUSHA

Comments are closed.