Horoskop lunární 31. srpna – 3. září 2017

Inspiruj se tím, co máš přímo před sebou.

Soustřeď pozornost a staneš se tím, kdo vtiskuje životu jasný směr. 

Max Ernst, Ticho věčnosti 1967

31. srpna – 2. září – Měsíc v Kozorohu

Čtvrtek se spojí s praktičností a hlavně pevností postojů a rozhodnutí. Uklidníme splašenou mysl a vcelku racionálně si vše rozvrhneme a také krok za krokem zrealizujeme. Měsíc posílí konstelace o bikvintily a kvintily a sevře s Neptunem a Venuší krásný bikvintilový trojúhelník. Bikvintily a kvintily spojujeme s tlakem na hledání svérázných, individuálních řešení. Velmi inspirativní tlak můžeme využít buď k tomu, že se necháme někým či něčím inspirovat a dle daného vzoru vytvoříme něco svého a velmi osobitého, nebo a to je pravý význam bikvintilového trojúhelníku, využijeme vnitřních pocitů a stavů k jejich projevení. Vnitřní pocity nám mohou ukázat, jak se věci mají a jak je třeba je použít v běžném životě. Můžeme mít větší empatii, soucit a také cit pro to, co je třeba udělat. Přes svůj přínos bikvintilů si uvědomme, že každé zrození nového je provázeno napětím, které je nutné překonat, aby se „plod“ uvolnil a osamostatnil. Buďme proto pozorní k tomu, co prožíváme. Nebagatelizujme si nic z toho, co pocítíme, neboť právě to, nás může dostat dál a pomoci nám dosáhnout stanovených cílů.

Pátek nás může dostat do trochu mocichtivých pozic. Měsíc se spojí s Plutonem, což se odrazí v určité touze mít dění pod kontrolou a lépe než být kontrolován, raději kontrolovat. Můžeme se točit kolem pocitů moci a bezmoci. Opět zachovejme chladnou hlavu, neb ve výsledku půjde jen o to, abychom si udrželi jasné hranice a zůstali věrní tomu, chce naše srdce. Nesedněme na lep nenápadnému zastrašování, ani pocitům fatálnosti natož přílišné zaujatosti, která vše, co někdo řekne, vezme smrtelně vážně.

V sobotu nespěchejme a to i přesto, že jsme nějakou činnost nechali na poslední chvíli. Stres by mohl vést k nepříjemnostem a nehodám. Ukládáme zeleninu do sklepů. Upravujeme záhony. Pečujeme o pleť, nehty a vlasy.

 

3. září – Měsíc ve Vodnáři

V neděli budeme mít plnou hlavu povinností a úkolů, které bude třeba zařídit a vyřídit. Do toho všeho se nám nemusí chtít nic dělat. Zápas mezi pohodlností a nutností jednat bude ovlivňovat naše rozhodování. Venuše Jitřenka ve Lvu v opozici vůči Měsíci ve Vodnáři může přispět k přehánění a touze prosadit se za každou cenu. Při sportu a za volantem to však nebude zcela ideální strategie.

Druhá polovina týdne má co nabídnout, tak se nebojme měnit a zlepšovat život svůj, ale i těch kteří jsou kolem nás. Hezké dny přeje astroložka Martina Lukášková

Astrologická škola pro statečné

(nový kurz právě otevřen a je možné se přihlásit)

www.transformotor.cz

Ilustrace: MAX ERNST, Ticho věčnosti 1967

Comments are closed.