Horoskop lunární 31. července – 3. srpna 2017

Život na Zemi je vlastně permanentní „koupel“ v moři zkušeností, ve kterých jen tvůrčí imaginace nalézá smysl a cíl.

Ilustrace: Silvia Galimberti

31.července – Měsíc ve Štír

1.– 3. srpna – Měsíc ve Střelci

 

V pondělí se jen tak někomu nepodaří věšet druhým bulíky na nos. Lež a klam budou odhaleny, nebo na sebe nápadně upozorní. Snažme se toho využít a rozhlédněme se kolem sebe. Možná nás maskovaní podvodníci překvapí svou vlezlostí a vynalézavostí. Na druhou stranu si můžeme uvědomit, co sami zakrýváme a schováváme. Právě to na nás může být vidět. Důvěřujme citu a řeči těla, která nám napoví, kdy jednat a kdy se stáhnout. Večer v sobě ponese romantického ducha. Dovolme citům, ať nás vedou k těm, s kterými chceme sdílet vnitřní svět.

V úterý zavane příznivý vítr pro ty z nás, kteří potřebujeme něco zařídit, vyjednat a udělat. Vhodný den pro stěhování a zahajování rekonstrukcí či výkopových prací. V práci se nám bude dařit a na dovolené budeme preferovat aktivní odpočinek. Venuše Jitřenka se vnoří do znamení Raka a emoce, dojmy a fantazie se stanou těžištěm na miskách vah. Vodní znamení se mohou pomalu a jistě připravit na příval emocí a něžných citů.

Ve středu najdeme dobré výchozí podmínky pro naše akce. Optimistická nálada umožní improvizovat nebo hledat jednodušší a přímější cesty. Přesto si dejme pozor, ať neulítneme na detailu a kvůli němu se nezasekneme na místě. Někdy přílišná analýza a pitvání věci samé uškodí.

Ve čtvrtek se Měsíc spojí se Saturnem a do popředí se dostane nutnost držet hranice, pracovat strukturovaně a plánovat každý jednotlivý krok. Vyjdeme-li této tendenci vstříc, místo omezení nalezneme vůli k soustředěné práci. Saturn se pak může stát obezřetným ukazatelem, který podpořen sextilem od Jupitera a trinem od Urana udělá v pravý čas, správnou věc. Takže klid, žádný stres a zbytečné nervy. Chce to bystrost, rozvahu a dedukci!

Jestli jste dočetli až sem, tak můžete tušit, že dny nejsou zas tak k zahození. Okurkovou sezónu nechme politikům, tvůrčí lidé mají žně! Ať se daří!

astroložka Martina Lukášková

www.transformotor.cz

Astrologická škola pro statečné

(právě otevřen nábor do nového běhu)

Ilustrace: Silvia Galimberti

Comments are closed.