Horoskop lunární 4. – 6. srpna 2017

Na povrchu radost, uvnitř starost.

Wiley Wallace

4. – 6. srpna – Měsíc v Kozorohu

Praktický pátek přinese dobré podmínky pro manuální práci. Nerozpitvávejme situaci a raději se chopme díla. Merkur a Uran v trinu na Měsíc budou hlavně odpoledne odrážet v bystrosti, rychlosti a inovativnosti. Na cestách reálných i těch imaginárních bychom bloudit neměli.

V domácnosti můžeme čistit potahy a podlahy, na zahradě opravovat cesty, zpevňovat záhony, ploty. Sklízíme kořenovou zeleninu.

V sobotu Měsíc „potká“ Pluta v konjunkci a oživí jeho kvadraturu na Jupitera a sextil na Neptuna. V napětí se střetne tendence mít vše pod kontrolou s vírou ve snadnou dostupnost nabízených možnosti. Uvědomme si, že ne vše musí jít tak, jak chceme. Jupiter si bude chtít užít pohodu, ale Pluto s Měsícem ho potáhnou pod povrch věcí. K tomu se přidají naše představy, sny a ukrývané dominance a o napětí např. v mezigeneračních vztazích nebude nouze. Je třeba bedlivě rozlišovat, o čem je možné jen tak klábosit a co je hodnocení, které v podtextu vyzdvihuje naše přednosti na úkor druhých. To si raději udělejme výlet, nebo zajděme na kulturní akci či přednášku.

Neděle by měla být pohodová.  Převahy trinů a sextilů nad napěťovými aspekty dotáhnou naše aktivity do jejich zdárného konce. Můžeme si uvědomit, co se to s námi poslední dobou děje a nabrat naději v podobě hmatatelných výsledků a podpory někoho z okolí.

Před třetí hodnou odpolední vstoupí Měsíc do Vodnáře v napětí vůči Neptunu a Uranu. Nechme proudit odpoledne a večer ve volném duchu a netlačme ani na sebe ani na druhé. Spěch a nepozornost nepatří za volant, do práce, natož do rozhovorů s lidmi, které máme rádi.

Večery věnujeme péči o tělo. Vyživuje nejenom pleť, ale účinnější bude výživa nehtového lůžka. Dny vhodné pro manikúru a pedikúru, barvení vlasů, melír a trvalou ondulaci.

Víkend je tedy výzvou pro naše plány. Nespěchejme a radujme se z toho, co máme. Ať se daří!

astroložka Martina Lukášková

www.transformotor.cz

Astrologická škola pro statečné

(právě otevřen nábor do nového běhu)

Ilustrace: Wiley Wallace

Comments are closed.