Horoskop lunární 5. – 7. června 2017

 

Je-li napětí příliš silné, může ledacos prasknout a uvolnit prostor jinému.

Ve výsledku pak nejvíc záleží na tom, kdo se takového děje zúčastní vědomě.

5. – 7. června – Měsíc ve Štíru

Pondělní dopolední zmatky mohou ještě víc prohloubit plytké rozhovory či nesouvislé zprávy. Snažme se co nejvíc soustředit na podstatné a nenechme se rozptylovat podružnostmi. Měsíc v opozici na Venuši s Uranem rozsvítí trioktilový tvar papírového draka a do hry vtáhne Slunce a Neptuna. Napětí rozezvučí ty stránky naší osobnosti, které potřebují protřepat, aby nezkostnatěly. Nebojme se výkyvů a raději si všimněme, že naše vůle potřebuje jako sůl ke svému plnému uplatnění změnu přístupu. Zkusme udělat alespoň drobnost jinak, než jsme zvyklí. Překonejme odpor k něčemu tím, že zkusíme jinou cestu, jak se dostat přes překážku. Na útěk, klapky na očích či odkládání raději zapomeňme. Odpoledne bude klidnější a smířlivější. Tak se po ránu moc neplašme.

Úterní aktivity budou potřebovat naši pevnou vůli. Jakmile oslabíme, možnosti dne nám proklouznou mezi prsty a v jeho závěru za námi nebude nic, na co bychom mohli být hrdí. Měsíc si projde sérií kvintilů a bikvintilů, což se promítne jako nutnost jít individuální cestou, spoléhat víc na vlastní síly a řešení, než na obecně panující pravidla.  Možnosti se otevírají, tak se do nich pusťme a nebojme se vlastní neschopnosti, natož někoho druhého. Aneb „V úterý den zavírací Úmrlci na rekreaci. Pijou pivo, karban vzývaj, o rakev si nos utíraj. Flek! Re! Tuty! Boty! Kalhoty!“ (Fimfárum – Franta nebojsa)

Ve středu můžeme víc vnímat podstatu věcí. Snadno něco nalezneme, objevíme či si dáme do souvislostí, ale o to hůře se nám mohou věci propagovat, zveřejňovat. Slova budou jen opravdu hrubým popisem toho, co cítíme. Dny vhodné pro audit, hloubkovou kontrolu ale také pro očistu organizmu.

 

astroložka Martina Lukášková

www.transformotor.cz

Astrologická škola pro statečné

(právě otevřen nábor do nového ročníku)

Ilustrace: Musa Çelik

 

Comments are closed.