Horoskop lunární 7. – 10. září 2017

Jsou situace, ve kterých pohled na neladící detail, přináší výrazné rozrušení. Vyhneme-li se v takové chvíli imaginaci, nepřinese nám strohá analýza ani trochu uklidnění.  

René Magritte

7. – 9. září – Měsíc v Beranu

Po úplňku se budeme muset trochu oklepat. Dny Berana jsou svižné, ale nečekejme zázraky. Bude nutné vyjít štěstí vstříc a rozhýbat tělo i ducha. Na chvíli nevybírejme a nehodnoťme a raději se pusťme do toho, co se před nás postaví.

Pátek ukáže, že kdo byl pružný, odvážný a zkusil jednat, toho potká odměna. Pracovně by se nám mělo dařit a co víc, příjemně nás ovlivní i city. Láska zajiskří, aneb jak se říká, nechme zažehnout plamen srdce!

Měsíc v trinu k Venuši Jitřence ve Lvu může posílit odvahu překročit bariéry a předsudky. Emoční vzpruha může oživit setkání, srazy a oslavy, ale také dodat tvůrčí nadšení těm, kteří se potřebují věnovat svému dílu.

Sobota bude patřit k vyvážným dnům, ve kterých napětí bude stimulem pro naše akce. Vše se bude dařit. Pro výlety, cesty, sporty a setkání skvělý den. Láska podmaluje naše libosti a bude směrovat ke svému naplnění, což je jistě skvělá zpráva pro ty, kteří uzavírají sňatek, nebo jsou z jakéhokoliv důvodu na startu svých vztahů.

Podíváme-li se na sobotu podrobně, zjistíme, že ohnivý trigon mezi Venuší ve Lvu, Saturnem ve Střelci a retrográdním Uranem v Beranu posílí v Beranu Měsíc, který zároveň s Uranem bude svírat opozici na Jupitera ve Váhách. Velké konstelace sebou nesou kromě výtečných příležitostí i velké a svým způsobem podobně se opakující události. K ohnivému trigonu by jistě mohla patřit zvýšená sebedůvěra a odvážná hra těch, kteří mají vliv či o něj usilují. Vyložit esa ještě nikdo nemusí, ale zvýšit sázky jistě. Chceme-li se prosadit, neměli bychom váhat. Ovšem nechceme-li být ve vleku událostí, o kterých rozhodli jiní, měli bychom na osobní, tak i na společenské rovině bedlivě vnímat situaci a přemýšlet o tom, z jakých zdrojů a kým jsme informování. Možná proměna počasí na sklonku soboty může na našem území zklamat nedělní výletníky, ale jinde, kde jsou sužováni ohněm, nebo větrem a deštěm, se bude rozhodovat o síle kulminace daného živlu. To je třeba mít na paměti vždy, když žehráme na počasí.

10. září – Měsíc v Býku

Praktická atmosféra neděle usadí vše, co se v předcházejících dnech otevřelo a začalo. Produktivní den bude přát obchodování, rutinním pracím, úklidům, psaní, třídění věcí ale i vaření. Měsíc v trinu na Marta a Merkura právě vstupujícího do Panny povede k praktičtějším stránkám, větší míře prosazení logiky a analýzy. Zkoumat se budou detaily a záležet bude na drobnostech, které upoutají naši mysl, neboť právě jednotlivosti rozhodnou o tom, zda vše poskládáme do nějakého pevného tvaru a zda si toho výsledného tvaru vůbec všimneme. S Pannou se spojuje okřídlené přísloví: „Pro stromy nevidí les“.

Přejme si, ať se nezasekněme na neladícím detailu a nesmeteme svou kritikou z pomyslného stolu našeho života nějakou doposavad vcelku pěkně rozehranou partii. Z chyb se člověk poučí tak, že jejich výsledky opětovně integruje ve svém životě. Hezké dny přeje astroložka Martina Lukášková

Astrologická škola pro statečné

(právě otevřen nový ročník kurzu)

www.transformotor.cz

Ilustrace: René Magritte

Comments are closed.