Horoskop lunární 7. – 8. srpna 2017

Úplněk v částečném zatmění volá: „Udělat první krok do neznáma vyžaduje opustit pevně známou minulost a věřit, že nová cesta existuje!“

Giorgia Napoletano

7.– 8. srpna – Měsíc ve Vodnáři, 7. úplněk

Až příliš rychlé rozhodování a jednání bude mít během pondělí za cíl prosadit a bezezbytku naplnit vlastní touhy. Narazit můžeme na nemalý odpor, neboť i druhá strana bude mít také svoje cíle, které se s těmi našimi nemusí potkat. Najít smír či konsenzus nebude snadné, ale také ne nemožné. Odveďme nakumulované napětí pohybem – sportem a tancem a získáme nový prostor k jednání či další akci.

Částečné zatmění Měsíce bude při úplňku jistým příslibem k naplnění naší potřeby nechat za sebou minulost a vykročit nově či jiným směrem. Buďme tedy pozorní ke všem tendencím, myšlenkám a gestům, která nás vážou s minulostí. Pondělí nám je může ukázat a dát nám tak do ruky možnost změnit svůj život. Rozpoznáme-li, co nás drží a poutá, budeme mít možnost se toho zbavit. Pondělí přinese v tomto ohledu důležité podněty!

Příjemné

vrátí do správných kolejí naše vztahy i pracovní aktivity. Bude samozřejmě nutné, vykročit štěstí vstříc a tak se opravdu snažme! Měsíc v dvojí konstelaci zvané „rádlo“ bude Saturnem, Jupiterem a Sluncem podporován a sycen. V praxi se tyto konstelace mohou odrazit v produktivním dni, výtečných spojeních, rozhovorech, informacích a nápadech. Nuže, nebojme se mluvit. V úterý bude opravdu na všech frontách „líná huba“ holým neštěstím. Chceme-li si něco s někým vyjasnit, domluvit či vyřešit, udělejme to v úterý.

Úterý bude vhodné pro kosmetické zákroky.

Ať se nám daří, ať neklesáme na duchu a máme víru v budoucí!

astroložka Martina Lukášková

www.transformotor.cz

Astrologická škola pro statečné

(právě otevřen nábor do nového běhu)

Ilustrace: Giorgia Naploletano

Comments are closed.