Horoskop lunární 9. – 13. srpna 2017

Hans-Hoffmann-A-Hare-Among-Plants-Germany-ca.-1582 

Rozmanitost léta nabízí tomu, kdo se nebojí žít, vše, co potřebuje. Na oplátku od něj čeká, že nechá otevřeno tvůrčím silám a po spojení sklidí, co do něj život zasel – dobré i zlé.

Hans-Hoffmann-A-Hare-Among-Plants-Germany-ca.-1582 

9.– 10. srpna – Měsíc v Rybách

11.– 13. srpna – Měsíc v Beranu

 

Ve středu a ve čtvrtek se nám nemusí dařit vyjádřit vše, o čem přemýšlíme. Určité zvnitřnění, zasnění, romantické okouzlení a silné emoce budou ovlivňovat úvahy a rozhodnutí. Pro lásku skvělý den, pro jednání na úřadech a obchodování přinese den trochu neprůhledné či nejasné situace. Věnujeme pozornost vnitřním náladám, zapisujeme si sny a využijme situace k nahlédnutí do symbolů.

Středa a čtvrtek mají pěknou konstelaci, které říkáme „mystický obdélník“. Mluvím o ní proto, že bude podpořena Měsícem. Konstelace je tvořena ze dvou opozic, které jdou křížem, Venuše-Pluto, Neptun-Merkur. Tento kříž je spojen po obvodu sextily a triny. K Neptunu se přidá Měsíc a tak se máme na co těšit. Posílí se tak emoční stránka a hlubší prožitky mohou rozpustit nashromážděná napětí nebo přinést pochopení toho, co se před časem odehrálo. Nuže, neházejme flintu do žita, neboť mnohé se dá nahlédnout, pochopit a snad i spravit, zvláště máme-li pokažené vztahy.

Dny vhodné pro zahájení psychoterapie. Zaléváme a přihnojujeme. Pereme prádlo.

Pátek probere naše smysly a mnozí se s vnitřním zapálením pustí do akce. Nebudeme se chtít zdržovat ani rozčilovat zbytečnostmi. Převaha harmonických aspektů přesto kočíruje tlaky a napětí. Můžeme tedy mnohé udělat, zvláště když zacílíme své aktivity. Dostatek soustředěnosti a efektivnosti přinese sextilový trojúhelníček mezi Jupiterem, Sluncem s Marsem a Saturnem. Chopíme-li se toho, co nabízejí, cílená akce s osobním nasazením, pak můžeme mnohé dokázat.

Sklízíme a uskladňujeme úrodu. Zavařujeme, vyrábíme mošty, likéry a nakládáme zeleninu.

Sobota a neděle budou opravdovými vrcholy týdne. Výtečné dny pro výlety, cestování, sportovní aktivity ale také pro zahájení oprav, staveb a rekonstrukcí. V citové oblasti se napětí ukáže jako cesta k nalezení stmelující aktivity. Nebojme se tedy trochu škádlit a provokovat své blízké a milované. Sobotní večer by měl být dlouhý a veselý. Zábava bude mít stále z čeho čerpat. Měsíc spojí do velkého ohnivého trigon Mars a Slunce se Saturnem. Bude to akční, veselé a plné upřímného náboje, který bude potřebovat nasměrovat. Takže rozum do hrsti. Kdo nebude jednat bezhlavě, ten bude naprosto spokojen. Kdo se odváží projevit city, může být vyslyšen. Takže, příležitosti jsou velké, nenechme je proklouznout mezi prsty!

Nebojme se a spojujme se. Hezké dny přeje

astroložka Martina Lukášková

www.transformotor.cz

Astrologická škola pro statečné

(právě otevřen nábor do nového běhu)

Ilustrace: Hans Hoffmann, ca 1582

Comments are closed.