Horoskop pro 10. týden – Neptunovi vstříc

Nový týden nezačne zas tak špatně, což v situaci válečného konfliktu může znít až nestydatě. Leč není věcí konstelací, jak je lidé budou prožívat, zrcadlit a reflektovat. V tomto smyslu nás daleko více ovlivňují naše zvyky, touhy a rodové zátěže. Podíváme-li se na východní frontu, tak můžeme jen doufat, že se podaří do středy včetně vyjednat zásobování a odchod civilistů z kritických bojových míst. Ve víc nedoufám. Konstelace začátku týdne se jeví pro taková jednání příznivá, ale podaří-li se…? (Čtvrtek naznačí a úplněk 18.3. to rozsekne.)

Na nás je se o to víc snažit zabrat v úkolech, které leží přímo před námi. Svou vůli vložme tam, kde vidíme smysl a otevřené možnosti. Ač se to nezdá, doba je otevřená obchodu, který si nachází nové dráhy a spoje. I pro běžného našince se otevírá možnost, jak realizovat své plány. Pokud už jsme tak neudělali, nabídněme svůj um a zkusme své štěstí. Obchodům se bude dařit a zejména první polovina týdne bude nakloněná jednání a propagaci a druhá zas tvůrčím počinům.

Slunce se chystá do náruče Neptuna (konjunkce Slunce Neptun-neděle 13. 3.)  a než se tak stane, měli bychom svou mysl naladit na záležitosti nás přesahující. Prožíváme nyní notný nápor starostí běžného života, ale přeci právě v tento čas stojí za to otevřít svou mysl tomu, co nás přesahuje. Nu, to jen taková „vesmírná“ nabídka pro ty, které toto téma zajímá. Může se nám totiž podařit zvěcnit ideály, v jejichž rytmu bije naše srdce. V poněkud méně chtěném odrazu, to také bude příležitost ještě více rozšířit bludy a klamy, které se mohou propsat do běžného života a vytvořit nové kulisy, které nás budou fascinovat víc než světlo reality, ale nemalujme čerta na zeď, že? Držme se toho, že bud budeme tvůrčí a vložíme své ideály do praxe, nebo budeme medium naplněni ideály či bludy těch, kterým svou mysl nastavíme.  

Z praktického hlediska je tento týden velmi vhodný pro vysévání semen pro předpěstování, neboť úroda by letos mohla být slibná, tak nepropásněme vhodný čas. Podobně zasaďme právě v tomto čase i své nápady. Na nic nečekejme a neohlížejme se příliš zpět. Ve čtvrtek si udržme nervy a emoce pod kontrolou a nenechme se napálit lidmi, kteří nehledí na vážnost doby a  situace. O víkendu si zas pro změnu nenechme sentimentem zastřít zrak. Pokud o ovšem víkendu zvolníme, nevyčítejme si to a víc než výkon upřednostněme kontemplaci nebo pohyb v přírodě, četbu a dobrý spánek.

Pevné nervy a odvahu realizovat své ideály přeje Marluk