Horoskop pro 12. týden

Slunce vstoupilo do Berana a začalo nám jaro. Má poněkud zvláštní příchuť, neb je poznamenané válkou a suchem. Konstelace pro ingres Slunce do Berana není nic moc, respektive spíše nic než moc. Vypadá to opravdu nepříjemně a to ve smyslu, že jak válka tak sucho se krapet protáhnout. Konstelace zdůrazňuje rozpadající se kvadraturu mezi Saturnem a Uranem, která nám stále straší nad hlavou a ukazuje na proměnu poměru sil ve světě a taky na ekonomické obtíže, které z toho vylézají jako houby po dešti. Nuže, starý systém bere za své, ovšem „nový“ systém staví ti protřelejší po staru jen za použití jiných barev a znaků. Uf, to není dobré. Když už se má něco rozpadnout, tak se pak má stavět znovu a jinak i v tom smyslu, že se přihlédne k tomu, co se minule neosvědčilo. Ale ono ne, ono se staví dál a neb zkušenosti jsou, tak co bychom si namáhali hlavu s něčím nový. Nechci působit chmurně, ale radost z toho nemám. 

Lidé narození  v letech 1970 až 1972 obecně, ale největší „kládu“ na sebe mohou vít zejména ti, co se narodili v červenci, srpnu 1970, dubnu, květen, září a říjnu 1971, únoru a březnu 1972, by si od úplňku po první čtvrt tohoto týdne měli uvědomit, co vše potřebují ke své schopnosti jednat a měli by začít efektivně používat své zkušenosti, které doposud nasbírali. Dubnové novoluní v konjunkci s Chironem totiž ukáže, zda mají odvahu jít s kůží do boje a to obrazně i doslovně, neb to budou oni, kteří mohou zasvětit svůj zbývající život opravdu důležité a nosné myšlence, ideji, kterou prosadí do života bez strachu z osobní oběti. Zní to trochu vznešeně, ale ono se to může projevit na zcela obyčejné rovině, která ukáže další lidem správnou cestu.

Co můžeme dělat my všichni? To, co se má dělat vždy, být tam, kde zrovna jsme a to vědomě. Je to malý, ale velmi naléhavý požadavek, který se stále hromadně nedaří.   

S přáním, ať nám zaprší a válka se rozpustí, přeje týden plný jasně nasměrované vůle a odvahy Marluk