Horoskop pro 20. týden – první čtvrť se Sluncem v Blížencích

Ve středu se vztah Slunce a Měsíce dostane do fáze rozběžné kvadratury a ukáže nám, co to znamená expanze neznající hranic, přesahující běžné, uvyklé a odhalující to, co bylo doposavad dáváno stranou, upozaděné, ale také to, co je spojeno s přesahem, vírou a spiritualitou či intuicí. Mnohé bude dosaženo s výhodou intuice, kterou Jupiter v Rybách symbolizuje. Můžeme tedy očekávat, že se vyhodnotí to, co stojí naše cíle a podle toho se každý z nás zařídí. Za minimální cenu získat maximální zisk, bude metou, kterou bude poháněno mnohé dění jak ve světě, tak v našich osobních životech. Uvědomme si, že Jupiter představuje nejen vyšší rozvoj a rozkvět, ale také expanzi za cenu minimálních ztrát a maximálních zisků, což je také podnět k tomu, kompenzovat to, co nám nejde či na co nestačíme. První čtvrť nám ukáže, že dohoda má vždy svou cenu a někdy její důsledky nebývají hned vidět. Dohody učiněné v těchto dnech budou mít značně nepřehledné důsledky a koalice utvořené budou mít velký vliv, čehož mnozí využijí i zneužijí.  

Slunce vstoupí ve čtvrtek večer do znamení Blíženců a posílí Venuši a Merkur, kteří tam už nějaký ten den jsou. Dny lidí ve znameních Blíženců se ještě víc zaplní události a nutností jednat. Lidé narození do 31. května se mohou přesvědčit, že zdroj jejich síly je skoro neomezený. I ve vypjatých momentech se jim podaří zregenerovat a pokračovat v namáhavé záležitosti dál. Budou mít tedy dost sil jednat a zrealizovat to, co si předsevzali. Lidé narození do 10. června na sebe vezmou závazky a povinnosti a se vší svou zodpovědností se postaví životu. Mohou získat potvrzení o svých schopnost a jasnou zprávu o tom, že jsou v pravý čas na pravém místě. Lidé narození do 20. června čeká značný růst a expanze, která je buď vžene do značného lenošení, zapříčiněného jejich iluzemi, neb „vše poplyne jak má, tak co se snažit,”nebo se na základě vlastního jasného rozhodnutí pustí do akcí, které jim ve výsledku klapnou.

Čeká nás dynamický týden, který přinese hodně rozruchu a podnětů v nichž bychom neměli přehlédnout nápady, které nás posunou dál. Otázkou bude, zda necháme události plynout, nebo se z toho, co se nám děje poučíme. V těchto dnech se můžeme poučit o tom, že neztratíme-li hlavu, mnohé vyřešíme úspěšně i přesto, že jsme s danou záležitostí neměli ještě tu čest se potkat. Neztraťme smysl pro humor a chuť se potkávat nejenom v zahradních restauracích a na výletech, ale také při společné práci, neboť dny přejí nápadům, které se ovšem objeví jen tehdy, dá-li se víc hlav dohromady.  Pevnou vůli v dalších dnech přeje Marluk