Horoskop pro 23. týden

Myslete na to, že od podlahy půjde jen to, čeho se sami odvážíme. Merkur Prométheus v kvadratuře k Saturnu bude narážet na zpomalování naší odvahy a spíše nám ukáže to, co se může pokazit než to, co bychom mohli získat. Mysleme na to, až budeme váhat realizovat naše plány. Prostě se musíme vůlí k odvaze dokopat, osobní prdy musí jít stranou.

První lunární čtvrť, která se naplní v úterý, získá uvolnění v trínech na Venuši Jitřenku a Urana, kteří se k sobě nezadržitelně blíží. Berme v potaz, že malichernosti budou potřebovat inovativní řešení. Počítejme s tím, že bude třeba improvizovat a postavit se překážkám, které nás zvláště během čtvrtka potkají. Takže v novém týdnu žádné odklady, ať se nám nenakupí víc starostí než je zdrávo.

Vzpomeň, že svobodu nám nikdo nedává, tu si musíme uvědomit a pak dle toho jednat. Váš Marluk

P.S. Chcete-li se dozvědět víc, studovat nebo reflektovat svůj horoskop, nabízím své služby astrologické i terapeutické. Můj web funguje bez reklam a také placené propagace. Důvodem je mi snaha o nezávislost. Pokud se vám moje příspěvky líbí, můžete se přihlásit k odběru a také mne finančně podpořit drobným příspěvkem na provoz. Vřelé díky za váš opravdový zájem a podporu.