Horoskop pro 37. týden

Nový týden začne první čtvrtí, ve které se Měsíc stane vrcholem napěťového trojúhelníku se základnou v opozici Slunce na Neptuna. Pro nás z toho plyne, že se tu a tam může nápor běžných aktivit stát únavnou či nesnesitelné. Řešením bude běžné lidské slovo, které bychom si neměli nechat ujít. Vylezme ze svých vlastních ulit a promluvme si s těmi, na kterých nám záleží. Konstelace povede k tomu, abychom jednali samostatně a nebáli se tělu poskytnou to, co si vyžádá. Pamatujme, že za vší rutinou a šedivou každodenností se skrývá láska, kterou je možné ba i nutné objevit, aby se stal život smysluplnějším. Resumé zní, zkusit mít rád to, co zrovna dělám a toho, s kým na tom spolupracuji.

Nápor, který na nás další zářijový týden, naloží, chce uvolnit prostor a to jinak než skrze tlak, tentokrát nejde. Tam, kde nás bude tlačit bota, tam musíme zaměřit svou pozornost. Jakmile neuhneme a nebudeme se snažit se něčemu vyhnout nebo uniknout získáme sílu. Odlehčení totiž přinese to, že události budeme brát prostě jako možnosti a ne jako osobní prokletí či klacky padající nám pod nohy. Udržme si odstup a nenechme se stáhnout do bahna vnitřní uzavřenosti.

Kdo vše vydrží bude ve čtvrtek odměněn přívalem síly, vůle a ambicí. Takže vše je ztraceno pro ty, co sami sebe ztratili. Ti, kdo tlaky ať už vnitřní či vnější vydrží, budou odměněni. Víkend přinese další dávku uvolnění, tvůrčí invence i určité tajemné extatičnosti, pro romantické duše pohlazení, pro unavené notná dávka příležitostí si odpočinout.

Vstupuji do nového týdne chráněná aurou sobotní oslavy mých narozenin. Ráda bych touto cestou poděkovala všem za přání a dary a hlavně za možnost se potkat a společně se smát.

Hezké dny, pevnou vůli do čtvrtka a pak už nechme promluvit city! Váš Marluk