Horoskop pro 45. týden

Ve čtyřicátém pátém týdnu se Merkur Prométheus otočí do přímého směru a tím odstartuje prezidentské volby v USA. Merkur se stane direktivní 3. listopadu v 18:54 SEČ. Horoskop pro tento moment nabízí podívanou na napěťové aspekty Merkura k Jupiteru, Plutu a Saturnu. (Beru v potaz celý horoskop,T-kvadrát, který Merkur udělá, domy a další cykly, ale nebudu to rozepisovat, neb to je pro laiky nesrozumitelné).

Můžeme tedy uvažovat o tom, že se do informačního pole lidí dostanou opravdu „ostré” informace a nic nepomůže, že je Merkur ve Váhách. Na diplomacii zapomeňme, neboť rychlé hodnotící soudy budou tím, kdo zavelí a vynese na povrch trumfy, které si každá strana v sobě hýčká (dosaďte si sami, ať jde o prezidentské volby v USA, černé – bílé, odpůrce korona-krize i její zastánce, ty, co chtějí očkovat a ty co ne, ty co mluví o konspiraci a ti, co říkají, že je to lež, Matoviče nebo lékařskou komoru… prostě to, co teď jde radikálně proti sobě). Merkur dá hlas těm, kdo chtějí moc a že se u mocí naplněného žlabu letos sešlo jedlíků. Budou se muset prosadit a jak se z nabízených napětí v horoskopu zdá, budou mít ostré lokty. Pokud zůstane u šťouchanců, bude to dobře, ale pokud padne facka, měli bychom rychle vstoupit do hry a snažit se zasáhnout a rozmělnit potenciální konflikt.

Ve hře je dost. Od středy by už všem mělo být jasné, že svět už nebude takový, jak si ho pamatujeme ještě z ledna tohoto roku. Systémové změny nemohou proběhnout reformou, neboť reforma by jen obměnila stávající. Jediná možnost je rozpad systému a tomu, jak patrno běžíme v ústrety, čím dál tím rychleji. Doufejme, že 5. a hlavně 6. listopadu se mimo těch, co bojují o moc, dostanou ke slovu také ti, co mají sílu něco opravdu z gruntu změnit. Není to dlouho, co jsem psala o semenných lidech, lidech, kteří jsou nositeli ideálu lidstva a kteří žijí tím, co dělají. Doufám v to proto, že když se naplní jedna strana příliš a hrozí naprosté převážení, začne se plnit strana druhá, aby se vše srovnalo. Náš na dualitě vybudovaný svět totiž nic nenechá překročit svůj extrém a ve chvíli nejzazší, už spouští proces protichůdný. Z toho důvodu si myslím, že i přes mlaskání u korýtka moci, se na opačné straně pomyslného dvorečku se zatím sice jen pár lidí napájí z pramene tvořivé lásky.

Jsem zvědavá, jak se vyostří rétorika lidí, a jak začnou komentovat stávající situaci, taky jak nás budou masírovat tím, jak o tom, co se děje, máme přemýšlet, a zda se pokřikování promění v konflikty.  Vydržme tedy do 14. listopadu a mysleme na to, že věřit se může jen těm, co jsou pro svůj názor ochotni položit život. Ti ostatní, jen komentují situaci a s direktním Merkurem se roztrhne pytel s těmi, co budou mnohé komentovat. Kdo však má názor, ten ho žije, takže nehleďme na to, co se říká, ale co kdo dělá. Činů je třeba si všímat a k činům být připraveni, neboť  i vládní rozvolnění, nebude zadarmo.

Klid na duši a bystrou mysl vám přeje váš Marluk 2.11.2020

Comments are closed.

PŘIHLÁŠENÍ k odběru novinek!