LUNÁRNÍ HOROSKOP OD 18. – 24. června

 

Pondělí 18. – úterý 19. června (Měsíc vstupuje do Raka v 19:34 SELČ) – Měsíc v Blížencích, 19. června novoluní (17:02SELČ)

 

Hned od pondělního rána si na sebe pusťme veškeré povinnosti. Nic neodkládejme. Soustředěná činnost se ukáže maximálně výhodnou. Rozpoznejme místa, kde před zdravým se začíná naparovat naše pýcha. Jak známo, pýcha prochází pád a tak ji raději proměňme ve vlastní sílu a um! Úterní novoluní je vhodným startem pro nové projekty, obchody a aktivity. Svou pozornost věnujme partnerským vztahům. Můžeme se vzájemně naladit na společnou notu. V úterý dostaneme impulz realizovat vizi, kterou v sobě nosíme.

 

Ve dnech vzduchu lépe zaberou prostředky na odstranění plísní.

 

Dny vhodné pro: očistný půst, lásku, kutilství.

 

Středa 20. – čtvrtek 21. června – Měsíc v Raku, 21. června Slunce vstupuje do Raka (00:59 SELČ)

 

Ve středu se projeví city. Přítulnost a touhu po dotecích beze všech slov nepošlapme zbrklým odmítáním či výmluvami. O slova se můžeme zranit víc, než si umíte představit. Zvýšenou chuť k jídlu zažeňme dostatkem vody. Pamatujme, že ve dnech vodního živlu přicházejících po novoluní tělo víc ukládá tuky. Rozhodně bychom měli vyloučit moučníky a bílé pečivo a to i přesto, že ve dnech Raka dobře kyne těsto. Tělu dodejme vitamíny a to v podobě zeleninových šťáv. Osvědčeným prostředkem k prevenci rakoviny i k její léčbě je čerstvá šťáva z červené řepy. Uklidněme své představy! Bujná fantazie nás může ve čtvrtek uvést na scestí. Raději využijme svou nápaditost a pusťme se do toho, co máme rádi. Odhodlání, které v sobě najdeme, bude nebývale výživné.

 

Stříháme ovce. V tyto dny můžeme odstavovat mláďata od matky. Prohnojujeme trávník, abychom zvýšili jeho hustotu.

 

Dny vhodné pro: zalévání a přesazování rostlin, praní.

 

Pátek 22. (Měsíc vstupuje do Lva v 5:47 SELČ) – sobota 23. – neděle 24. června (Měsíc vstupuje do Panny v 13:42 SELČ) – Měsíc ve Lvu

 

Rozhodně by nás nemělo překvapovat, že se automaticky a razantně postavíme na stranu slabších. Určitá ušlechtilost bude spojnicí dnů Lva. Odvrácenou stranou může být něčí přehnané sobectví, které nás pěkně dopálí. Projevme bez obav vášeň a celý svůj temperament. Jednejme se vší svou odvahou a zbytečně příliš neanalyzujme city. Na vážné debaty nebudeme mít chuť ani čas. Ve vztahu se jim vyhněme obloukem. Mohly by se snadno stát nástrojem majetnických nároků, které vztahům neprospívají. Buďme s těmi, které milujeme. Pokud máte vyhlídku na zvuk svatebních zvonů, odložte obavy. Tento víkend bude pro obřad i následné veselí ideální.

 

Za přibývajícího Měsíce ve Lvu bývá účinnější aplikovat balzámy na narušené či slabé vlasy. Dopřejme si zábal na konečky. Dopřejme si zábal na konečky nebo celé vlasy z jojobového, myrtového a levandulového oleje. Pokud budeme chtít tónovat anebo barvit vlasy počkejte s aplikací až po víkendu na dny Panny.

 

Dny vhodné pro: lásku, vlasy střih.

 

Týden plný pohody, tvůrčí inspirace a odvahy přeje Martina Lukášková