LUNÁRNÍ HOROSKOP OD 2. – 9. ČERVENCE

Pondělí 2. července – Měsíc ve Střelci

 

Pondělí v sobě skrývá přehnanou hádavost, kombinovanou výčitkami. Připadla na nás starost o řemeslníky či nutnost něco sehnat v obchodu? Dejme si pozor, ať nás někdo neošidí či ať v dobré víře neodsouhlasíte šlendriánskou práci.

 

Úterý 3. (Měsíc vstupuje do Kozoroha v 00:51 SELČ) – středa 4. července – Měsíc v Kozorohu, 3. července úplněk (20:52 SELČ)

 

Úplněk v Kozorohu by mohl být spojován s výrazným omezením přísunu. Solme méně, více zavodňujme tělo. Změny v povinnostech a kompetencích povedou k pročištění a uvolnění. Záležet bude jen na naší vůli. Máme-li potřebu, jasně se vymezme vůči lidem, kteří s námi manipulují pro nás nepřijatelným směrem. Tlak a přísnost se mohou projevit i ve středu. Podlehneme-li lenošení, dostaneme se na cestu pesimistických myšlenek. Vybičujme svou vůli k činu! Zkusme zajít do bazarů a starožitnictví. Najedeme tam hotový poklad a vcelku za „hubičku“. Důvěřujme intuici a dejme si pozor na každého, kdo se na nás bude jen trochu vytahovat.

Věnujeme se čištění chemickými prostředky. Můžeme krémovat a impregnovat kožené oblečení.

 

Dny vhodné pro: půst, barva-vlasy, domácnost, zavařován, manikúru a pedikúru.

 

Čtvrtek 5. (Měsíc vstupuje do Vodnáře v 2:26 SELČ) – pátek 6. července – Měsíc ve Vodnáři

 

Během čtvrtka a pátku bude platit, že není pravdou vše, co se říká. Ke lži bude jenom krůček. Jak rozpoznat pravdu od lži? Opřít se musíme o svou zkušenost a svou intuici. Máme-li schůzku s větším počtem žen, můžeme počítat s velkým veselím a hromadou křiku. Muži se ke slovu jen tak nedostanou. Máme-li volno, věnujme svůj čas večerním procházkám. Měsíc ve Vodnáři je dobré prožít ve společnosti lidí, poznávat ruch měst nebo navštívit kulturní akce.

Na případné otoky očí aplikujeme v tyto dny pytlíky vylouhovaného černého čaje, které před použitím necháme zchladit v lednici. Účinným pomocníkem bude světlík lékařský, který dokáže udělat s opuchlými víčky hotové zázraky. Perme záclony, myjeme okna a skleněné plochy.

 

Dny vhodné pro: lásku, péči o tělo, domácnost.

 

Sobota 7. (Měsíc vstupuje do Ryb v 6:29 SELČ) – neděle 8. července – Měsíc v Rybách

 

Během víkendu odolejme pokušení stáhnout se do vnitřního světa. I kdyby nám někdo pěkně zatopil a my se necítili nejjistěji, oblékněme se lépe, než se cítíme a vyjděme si do přírody, k vodě, lesa nebo za kulturou. Pusťme si na sebe kapku strašidelných příběhů. Začtěme se do napínavého románu, fantasy literatury, hororových filmů či tajůplných seriálů. Přehlížejme všechny, kdo se budou tvářit unuděně. Nenechme se od nich nakazit nudou.

 

I přesto, že nás víkend bude svádět ke slizni ovoce, nesklízejme nic, co byste dále chtěli uchovávat či zpracovávat. Nejlepší možností při Měsíci v Rybách je okamžitá spotřeba.

Přihnojujeme rostliny vysazované v jarních měsících. Vydatně zaléváme. Při Měsíci v Rybách nelakujeme a nenatíráme dřevěné plochy a předměty. Stříháme, očkujeme a řízkujeme růže.

 

Pijeme dostatečné množství vody. Tělu dodáváme magnézium, abychom zabránili křečím v dolních končetinách.

 

Dny vhodné pro: zalévání-přesazování- přihnojování rostlin, kutilství.

 

Pondělí 9. července (Měsíc vstupuje do Berana v 14:14 SELČ) – Měsíc v Rybách

 

Pondělní plány je třeba řádně zredukovat. Svéhlavé nápady nám mohou zkomplikovat život ještě víc, než bychom doufali. Určitá nervozita může prosáknout i do těch nejrutinnějších aktivit. Rada a podpora přátel bude k nezaplacení. Pečujme o své vztahy!

 

Pijeme dostatečné množství vody. Tělu dodáváme magnézium, abychom zabránili křečím v dolních končetinách.

 

Den vhodný pro: zalévání-přesazování- přihnojování rostlin, kutilství.

 

Týden plný pohody, tvůrčí inspirace a odvahy přeje Martina Lukášková

Comments are closed.