LUNÁRNÍ HOROSKOP OD 20. LEDNA – 1. ÚNORA

Neděle 20. – pondělí 21. (Měsíc vstupuje do Blíženců v 15:03 SEČ) ledna – Měsíc v Býku

 

Pokud jsme nabyli pocit, že nejste ničím, neděle naše pocity promění. Mnohým stoupne sebevědomí zcela přirozeným způsobem. Obyčejné věci, dobré jídlo a vnitřní pohodlí vykouzlí pohodu. Zaplavit nás může optimismus a příval energie, nebo také slušná dávka lenošivé nálady. Na druhou stranu, proč si neodpočinout nicneděláním? S nadšením ovšem zacházejme opatrně, ať se ze vší radosti nezakoukáme sami do sebe. Otevřeme se gurmánskému umění a zkusme nějakou specialitu. Při Měsíci v Býku by bylo holým šílenstvím odbývat se v tělesných požitcích.

 

Pondělí

Pondělí nabídne dostatek důvtipu a trpělivosti k jednání na úřadech. Vytěžit úspěch můžeme při uzavírání smluv, dohod a při pracovních pohovorech. Výrazně prospěšnými se ukáží masáže strnulých krčních svalů a šíje.

srdce, pleť výživa

 

Den vhodný pro: lásku, vaření, péči o pleť – výživa.

 

Úterý 22. – středa 23. ledna –Měsíc v Blížencích

 

Úterý přinese svižnost, důvtip a možnost mnohých zajímavých setkání. Využijme dne a plně naskočte na svižné tempo. Nepromarněme ani okamžik. Naše mysl si rychle ujasní vše, co se jí nabídne. Promyslet a prakticky využít můžeme i to, co jsme si v sobě prozatím nastřádali. Promluvme si s blízkými lidmi a hlavně s těmi, které jsme opomíjeli. Středa nám přinese na jazyk správná slova. Verbální pohotovost nám mnohé ulehčí ve vztahu i v práci. Buďme však pozorní, ať se nenecháme strhnout stresem a zbytečným žvaněním.

Ve dnech Blíženců se dobře myjí okna, skleněné plochy a vitríny. Tak se vzchopme a umyjme alespoň obrazovku monitoru, který nám neustále září do očí!

 

Dny vhodné pro: lásku, jednání-pracovní schůzky-studium-zkoušky, práci v domácnosti.

 

Čtvrtek 24. (Měsíc vstupuje do Raka v 3:59 SEČ) – pátek 25. – sobota 26. (Měsí vstupuje do Lva v 15:20 SEČ) ledna – Měsíc v Raku

 

Poklid čtvrtka a pátku bude trochu v rozporu s naším očekáváním. Nejlépe nám bude ve společnosti, která nám dopřeje alespoň kapku ocenění a obdivu. Kde takovou sehnat? Mezi svými nejbližšími. Právě na ty bychom nyní neměli zapomínat. Na potíže a průtahy bude málokdo z nás připraven. V tyto dny nemusíme být zas tak praktičtí a vynalézaví. Dojmy a pocity budou ovládat mnohá rozhodnutí. Čtvrtek a pátek budou klidným přístavem pro všechna „splašená“ srdce. Uklidnění a touha po soukromí budou ovlivňovat mnohá chování. Během soboty si výtečně porozumíte s lidmi z rodiny. Nenechme se však zatáhnout do starých výčitek a křivd. Dny Raka mají v sobě potenciál vytáhnout na povrch dávno zapomenuté starosti.

Ve dnech Raka se snadno přibývá na váze. Opatrně se stoprocentními džusy a příliš kořeněnými jídly. Mohou potrápit žaludek. Den před úplňkem je vhodný pro pití zeleninových šťáv nebo pro pořádný zeleninový vývar, kterým s chutí můžeme začít den.

 

Dny vhodné pro: lásku, zalévání květin, půst.

 

 

Neděle 27. ledna – Měsíc ve Lvu, Měsíc v úplňku v 15:20 SEČ

 

Neděle nás překvapí či přímo zaskočí svou energií a rázností. Velmi rychle budeme se vším hotovi. Nebude-li nám chybět odvaha, projevíme nebývale silně své city. V opačném případě budeme pracovití a vneseme rozhodující slovo do domácích záležitostí.

Aplikujme krémy na zpevnění pleti. Umožní-li to počasí, ořežme rybíz, angrešt a maliník.

 

Den vhodný pro: půst, vlasy – střih, odstraňování škodlivin z pleti.

 

Pondělí 28. ledna – Měsíc ve Lvu

 

Nebraňme se pondělní zodpovědnosti, kterou na nás budou vkládat kolegové či vedoucí v zaměstnání. Poradíme si. Dominantní typy lidí mohou překračovat hranice druhých. Nebojme se jít do protiútoku.

Necháme-li si změnit střih vlasů, nebudeme litovat.

 

Den vhodný pro: vlasy-střih, odstraňování škodlivin z pleti.

 

Úterý 29. (Měsíc vstupuje do Panny v 0:27 SEČ) – středa 30. ledna – Měsíc v Panně

 

Úterý a středa jsou vhodné pro pracovní cesty, studium, nastudování složitých manuálů a skript, nebo pro průnik do knih, které se už nemohly dočkat, až je otevřeme. My, kteří se poslední dobou necítíme dobře, bychom měli být opatrní ve svých vnitřních monolozích. Měsíc v Panně vyhrotí vnitřní analýzu a kritiku do krajností. Pocity viny a strachu nejsou tvůrčí a na to by se nemělo zapomínat! Oslabíme je fyzickou aktivitou a lehkým jídlem.

Dobře se budou čistit skvrny z potahů a leštit nábytek či parkety.

 

Dny vhodné pro: vlasy-barva, domácnost.

 

Čtvrtek 31. (Měsíc vstupuje do Váhy v 7:35 SEČ) ledna – pátek 1. února – Měsíc ve Vahách

 

Tyto dny si na nás připraví červený kus hadru, kterým nám budou intenzivně mávat před očima. Lehce se rozčílíme a ještě snadněji začneme žárlit. Jak patrno, dynamické chvíle si vyžádá krapet sebeovládání. Příčinou všeho může být neochota se přizpůsobit, spolupracovat či respektovat sebe i druhé. Držet se vlastních pravidel a nepřekračovat v ničem únosnou míru, se ukáže jako velice efektivní strategie

Ve dnech Váhy budou účinnější peelingy a čistící tonika.

 

Dny vhodné pro: odstraňování škodlivin z pleti.

 

Dny plné pohody, splněných přání a pevných vztahů vám přeje astroložka Martina Lukášková

Comments are closed.