Horoskop lunární 24. – 26. září 2017

Pocit znejistění je hybným momentem proměny dané situace.

Ana Galvañ

25. – 27. září – Měsíc ve Střelci

V pondělí můžeme naslouchat více názorům na jednu věc, a tak se zahltit informacemi a zbavit se příležitosti udělat si vlastní názor. Nevstupujme druhým do záležitostí, které se nás přímo netýkají, ale také si nenechme mluvit do soukromí. Pondělí nás může ošálit a motivovat nás do akcí, které k nám prostě nepatří. Pozorní bychom měli být při nákupech, abychom si nepořídili něco, čeho budeme později litovat. Celý týden nás bude provázet vcelku pozoruhodná konstelace.

Trioktilový obdélník bude symbolizovat vyostření situace, které vyústí motivací ke konkrétní akci. Oktilová řada však nesymbolizuje napětí, které je ostré, nesymbolizuje krizi, ale napětí vedoucí ke konkrétní akci, která do budoucna pomůže proměnit stávající poměry. Nemění se strany ani kabáty, mění se přístup a strategie. Takže, co zatím nešlo, zkusme udělat jinak. Můžeme zprůchodnit cestu. Stačí, když si uvědomíme, že kam se nedostaneme autem, tam možná jede vlak, autobus a možná bude stačit sednout na kolo nebo jít pěšky. Díky změně strategie se objeví mnohé zajímavosti, které nám pomohou odpíchnout se z místa. Platí to však pro všechny, takže i ti, kteří neuspěli s nějakou nekalostí, přijdou na nové způsoby, jak ji realizovat. Mějme to na paměti a nenechme se ukolébat.

Úterý přinese formální jednání a kritiku, která nám nemusí jít pod fousy. Můžeme sklouznout po pomluvách a povrchních hodnoceních. To, co je důležité, nechme na středu, kdy budeme mít možnost najít vhodné řešení. Měsíc bude v kvadratuře na Mars a v oktilu na Jupiter. Výše zmíněná okalová konstelace dostane do žil další dávku napětí. Úterý tedy bude zlomem a my bychom měli být připravení a pozorní. V podvečer se Měsíc začne spojovat se Saturnem. Tlak na formu, bezpečné a jisté kroky nás mohou svést k tomu, že budeme více pragmatičtí a konzervativnější. I večer buďme pozorní a kontrolujme si, jak s druhými mluvíme, a hlavně jakým způsobem je na něco upozorňujeme či jim něco vytýkáme.

Ve středu bude sice Měsíc se Saturnem v konjunkci, ale napne trinus k Uranu a sextil k Jupiteru, a proto můžeme očekávat, že se nám bude víc dařit. Harmonické aspekty totiž odvedou napětí a zmírní tlaky. Den bychom neměli promarnit, neboť můžeme najít dobrou strategii. Odpoledne a v podvečer se přidá i trinus mezi Plutem a Marsem s Venuší. Můžeme získat vnitřní sebedůvěru a potvrdit si, že pro naši sebenápravu má smysl i maličkost. Hlavně když ji uděláme. Na druhou stranu, doufejme, že na společenské úrovni nenajde nikdo novou strategii, jak rozpoutat větší peklo, než to, co už máme.

Co je na těchto dnech důležité je vztáhnout si to, co se kolem nás děje k sobě. Ustát napětí pramenící z různých informací a udržet si vůli jít dál směrem, kterým jsme vykročili. Hodně sil a odvahy přeje astroložka Martina Lukášková

Astrologická škola pro statečné

(právě otevřen nový ročník kurzu)

www.transformotor.cz

Ilustrace: Ana Galvan

Comments are closed.