LUNÁRNÍ HOROSKOP OD 20. DO 26. SRPNA

 

 

 

 

Pondělí 20. (Měsíc vstupuje do Vah v 6:45 SELČ) – úterý 21. srpna – Měsíc ve Vahách

 

Neuvážená hodnocení a zbrklé kroky mohou provázet celé pondělí a úterní dopoledne. Využít toho mohou lidé, kteří potřebují najít nové cesty. Pro cestování, výlet na kolech a plavání podpůrné dny. Více koketnosti v našem chování může zapříčinit, že se zapleteme do situace, ve které ztratíme půdu pod nohama. Bližší nám budou charismatičtí a elegantní lidé. V jejich přítomnosti snadno ztratíme vlastní vůli a necháme se unášet dojmy. Mějme na paměti, že není zlato vše, co se třpytí!

 

Vhodné dny pro položení střešních krytin, opravy střech a půdních prostorů.

V podvečer můžeme vysazovat mladé jehličnany. Zohlednit bychom ovšem měli jejich budoucí výšku a šířku. Nezapomeňme na to, kam budou jehličnany vrhat stín.

 

V těchto dnech bychom se měli obzvlášť pečlivě starat o své tělo. Dobrá koupel spojená s masáží udělá dobře i duchu. Pleťové masky a ošetření kůže krémy, budou v těchto dnech dobře přijímány a výrazně efektivní.

 

Dny vhodné pro: lásku, péči o pleť, kutilství, rostliny.

 

Středa 22. – čtvrtek 23. srpna – Měsíc ve Štíru,

22. srpna vstupuje Slunce do Panny v 19:07 SELČ,

24. srpna první čtvrť v 15:53 SELČ.

 

Konec měsíce a výhled na začátek školního roku nás nemusí lekat. I když jsme shánění různých věcí nechali na poslední chvíli, nezoufejme. V těchto dnech budeme mít čich na to, kam jít a na koho se obrátit. Rychle se zorientujeme a s minimem úsilí získáme potřebné. Rušit nás mohou jen milostné záležitosti, ve kterých se můžete „topit“ dvacetčtyři hodin denně. Zbytečně nepřemýšlejme o tom, že kvůli povinnostem přijdeme o lásku. Ta se nás bude držet, ať pracujeme, nebo ne. Nebo stručněji: Středa může být namáhavá a pro mnohé i hektická. Věřme tomu, že vše dopadne dobře. Ve čtvrtek mohou posílit sklony dramatizovat prožité události a pocity. Emotivní den.

 

Vysazujeme stále zelené dřeviny, neboť ve dnech Štíra získají na větší síle a hlavně lépe zakoření. Do zemně dejme celý kořenový obal. Nic by nemělo zůstávat na světle a povrchu. Nutná je velmi důkladná zálivka.

 

Dny vhodné pro: lásku, květiny přesazování, hnojení, zalévání.

 

Pátek 24. (Měsíc vstupuje do Střelce v 12:50 SELČ) – sobota 25. – neděle 26. (Měsíc vstupuje do Kozoroha v 15:58 SELČ) – Měsíc ve Střelci

 

Nadále trvá aktivní období. Nesoustředěnost v práci však může připravit situace, kdy na něco zapomeneme. Nepropadejme panice! Brzy se ukáže, jak dokážeme improvizovat. Za volantem se kroťme. Snadno ztratíme hranice a začneme zbytečně riskovat.

 

Sobota a neděle

S klidnými večery nepočítejme. Bude v nás tolik energie, že nikde dlouho neposedíme. Setkání s přáteli mohou přinést zajímavé podněty. Sobota bude hodně společenský den. Výtečný pro oslavy a srazy přátel. Během soboty bude mysl bystřejší a pohotovější. Tvůrčí lidé si přijdou jistě na své. V neděli neusněme na vavřínech. I tento den bude vhodný pro různé opravy či přípravy oblečení a dětských místností na příchod školního roku.

 

Dny Střelce příznivě působí na zastřižení živých plotů a sekání trávy – posílíme hustotu. Při této měsíční fázi se sekala tráva a sušily poslední sena. Poprvé se zatápí v novostavbách nebo nově postavených kamenech, krbech. Ohnivý živel přeje lakování a nátěrům, které rychleji schnou a lépe přilnou k povrchu. Rajčata postřikujme proti plísni bramborové.

 

Na stehna, boky a hýždě aplikujte krém proti celulitidě.

 

Dny vhodné pro: lásku, výživa pro pleť, práci na střechách, lakovaní a natírání, hubení škůdců.

 

 Týden plný pohody a lásky přeje astroložka Martina Lukášková